Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TEST COM SRL

TEST COM SRL

CUI 3561679 · SRL· Municipiul Turnu Măgurele

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

TEST COM SRL are sediul în Municipiul Turnu Măgurele. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-53,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,6 mil. lei, față de 5,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut12,8%

Marja netă calculată este 12,8% în 2025, față de 0,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+72,4%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,6 mil. lei-53,3% față de anul anterior2020: 5.379.2112021: 5.557.3442022: 6.035.9422023: 6.293.4682024: 5.463.2462025: 2.550.591
Rezultat net 2025326,9 K lei+900,1% față de anul anterior2020: 390.4162021: 404.0362022: 151.7062023: 270.5102024: 32.6892025: 326.932
Angajați 202512-47,8% față de anul anterior2020: 262021: 252022: 242023: 232024: 232025: 12
Capitaluri proprii 20252,7 mil. lei+13,8% față de anul anterior2020: 1.544.8172021: 1.917.2742022: 2.068.9802023: 2.339.4912024: 2.372.1802025: 2.699.111
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 mil.6 mil.2020: 5,4 mil. lei5,4 mil.20202021: 5,6 mil. lei5,6 mil.20212022: 6 mil. lei6 mil.20222023: 6,3 mil. lei6,3 mil.20232024: 5,5 mil. lei5,5 mil.20242025: 2,6 mil. lei2,6 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%6,4%12,8%2020: 7,3%7,3%20202021: 7,3%7,3%20212022: 2,5%2,5%20222023: 4,3%4,3%20232024: 0,6%0,6%20242025: 12,8%12,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 2,9% · n=657

Cifra de afaceri: -53,3% față de anul anterior.Marjă netă 12,8% · +12,2 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20242,4 mil. lei
20252,7 mil. lei

Datorii raportate

20241,1 mil. lei
2025866 K lei

Disponibilități bănești

202435,6 K lei
2025286 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri6,3 mil. lei5,5 mil. lei2,6 mil. lei-53,3% față de anul anterior
Rezultat net270,5 K lei32,7 K lei326,9 K lei+900,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii2,3 mil. lei2,4 mil. lei2,7 mil. lei+13,8% față de anul anterior
Datorii1,6 mil. lei1,1 mil. lei866 K lei-23,3% față de anul anterior
Creanțe14 K lei22,3 K lei38,4 K lei+72,4% față de anul anterior
Angajați232312-47,8% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă12,8%0,6%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 2,9% (n=657) · 2024: 2,8% (n=2.780)

Rezultat / active (A+B)9,2%0,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 4% (n=667) · 2024: 6,9% (n=2.382)

Rezultat / capitaluri proprii12,1%1,4%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 14,4% (n=575) · 2024: 18,6% (n=2.445)

Vânzări per angajat212.549 lei237.532 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 176.303 lei (n=622) · 2024: 443.156 lei (n=2.187)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)75,8%67,8%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 38,9% (n=667) · 2024: 38,9% (n=2.387)

Datorii / active (A+B)24,3%32,3%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 57,9% (n=667) · 2024: 61,1% (n=2.387)

Ponderea activelor imobilizate85,8%92,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 57,8% (n=667) · 2024: 27,2% (n=2.387)

Active circulante / datorii totale0,58×0,24×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,68× (n=716) · 2024: 1,06× (n=3.241)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări5,4 zile1,5 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 20,2 zile (n=639) · 2024: 6,6 zile (n=2.410)

Stocuri în zile de vânzări25,7 zile14,1 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 17,6 zile (n=636) · 2024: 44,4 zile (n=2.643)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.550.591
Rezultat net
326.932
Angajați
12
Datorii
866.041
Active imobilizate
3.055.983
Active circulante
506.412
Capitaluri proprii
2.699.111
Venituri totale
4.508.326
Cheltuieli totale
4.123.970
Stocuri
181.993
Creanțe
38.442
Casă și conturi la bănci
285.977
Cheltuieli în avans
2.757
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.463.246
Rezultat net
32.689
Angajați
23
Datorii
1.128.796
Active imobilizate
3.225.356
Active circulante
272.556
Capitaluri proprii
2.372.180
Venituri totale
7.435.412
Cheltuieli totale
7.396.053
Stocuri
214.672
Creanțe
22.302
Casă și conturi la bănci
35.582
Cheltuieli în avans
7.118
Venituri în avans
4.054
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.293.468
Rezultat net
270.510
Angajați
23
Datorii
1.602.868
Active imobilizate
3.431.639
Active circulante
514.616
Capitaluri proprii
2.339.491
Venituri totale
8.331.481
Cheltuieli totale
8.014.419
Stocuri
334.514
Creanțe
14.012
Casă și conturi la bănci
166.090
Cheltuieli în avans
158
Venituri în avans
4.054
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.035.942
Rezultat net
151.706
Angajați
24
Datorii
2.308.742
Active imobilizate
3.618.945
Active circulante
647.296
Capitaluri proprii
2.068.980
Venituri totale
8.088.628
Cheltuieli totale
7.932.225
Stocuri
513.245
Creanțe
76.895
Casă și conturi la bănci
57.156
Cheltuieli în avans
115.535
Venituri în avans
4.054
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.557.344
Rezultat net
404.036
Angajați
25
Datorii
2.146.645
Active imobilizate
3.257.887
Active circulante
814.599
Capitaluri proprii
1.917.274
Venituri totale
7.494.912
Cheltuieli totale
7.031.144
Stocuri
472.717
Creanțe
137.368
Casă și conturi la bănci
204.514
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
8.567
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.379.211
Rezultat net
390.416
Angajați
26
Datorii
816.318
Active imobilizate
1.937.723
Active circulante
435.745
Capitaluri proprii
1.544.817
Venituri totale
6.995.508
Cheltuieli totale
6.569.794
Stocuri
297.043
Creanțe
19.593
Casă și conturi la bănci
119.109
Cheltuieli în avans
3.000
Venituri în avans
15.333
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 53% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-19

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 53% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1993-03-17 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-18–2026-10-19 · verificat 2026-10-19.

Dosar 2661/213/20242024-07-30 · Judecătoria CORABIA · Reclamant

revendicare imobiliară · Fond

2 termene · ultima soluție: Admite cererea

2025-05-27 · 11:00

Admite cererea

Admite cererea de chemare în judecată, având ca obiect revendicare imobiliară. Obligă pârâtul să lase reclamantei în deplină proprietate ?i lini?tită posesie suprafa?a de teren de 217 m.p., situată în Comuna Izbiceni, jud. Olt, înscrisă în Cartea Funciară nr. 50227 a localită?ii Izbiceni. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la Judecătoria Corabia. Pronunţată astăzi, 27.05.2025, la sediul Judecătoriei Corabia prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 713/2025 · 2025-05-27

2025-04-01 · 11:00

Amână cauza

Pentru administrarea probatoriului incuviinţat, amana cauza si acorda termen de judecata la data de 27.05.2025. Pronunţata azi, 01.04.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-04-01

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
3561679
Număr de înregistrare
J1993000257347
Înmatriculare
24 februarie 1993
EUID
ROONRC.J1993000257347
Formă juridică
SRL
Sediu social
INDEPENDENŢEI D15/II Municipiul Turnu Măgurele Teleorman
Adresă fiscală
Str INDEPENDENŢEI Turnu Măgurele TELEORMAN
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
17 martie 1993
Înregistrare fiscală
12 august 2025
Telefon
247416830 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TEICA DOINA - MARIANA
administrator
TEICA GEORGEL - VLAD
administrator
TEICĂ BOGDAN TEODOR

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TEST COM SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 17.03.1993
Înregistrare fiscală
17 martie 1993
Număr registrul comerțului
J1993000257347
Cod CAEN
1071
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Turnu Măgurele

Contact și adrese

Telefon
247416830 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. TELEORMAN, MUN. TURNU MĂGURELE, STR. INDEPENDENŢEI, BL.D15/II, ET.PARTER
Strada sediului
Str. Independenţei
Localitatea sediului
Mun. Turnu Măgurele
Județul sediului
TELEORMAN
Strada domiciliului fiscal
Str. Independenţei
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Turnu Măgurele
Județul domiciliului fiscal
TELEORMAN

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 1993
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

6 înregistrări · valoare publicată 2.217.014 lei · 10 septembrie 2020–19 octombrie 2021

versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1919 octombrie 2021 · SA.60236/2020 · 40.900 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4711
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1919 octombrie 2021 · SA.60236/2020 · 800.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 4711
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-193 septembrie 2021 · SA.60236/2020 · 640.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 4711
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-193 septembrie 2021 · SA.60236/2020 · 32.827 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4711
verisiune 2 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1910 septembrie 2020 · SA.57572/2020 · 659.840 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 9329
verisiune 2 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1910 septembrie 2020 · SA.57572/2020 · 43.447 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 9329

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

22 activități autorizate

CAEN 1071 Rev. 3Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CAEN 1082 Rev. 3Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase

CAEN 4671 Rev. 3Comerț cu ridicata al autovehiculelor

CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4724 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

CAEN 4725 Rev. 3Comerț cu amănuntul al băuturilor

CAEN 4781 Rev. 3Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4783 Rev. 3Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 1052 Rev. 2Fabricarea înghețatei

CAEN 1071 Rev. 2Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CAEN 1072 Rev. 2Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie

CAEN 1082 Rev. 2Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase

CAEN 1089 Rev. 2Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.

CAEN 4721 Rev. 2Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate

CAEN 4724 Rev. 2Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate

CAEN 4725 Rev. 2Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate

CAEN 4726 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate

CAEN 4729 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-19Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TeleormanMunicipiul Turnu MăgureleCAEN 1071
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI