Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/THT WEBDEV SRL-D

THT WEBDEV SRL-D

CUI 37541080 · SRL· Municipiul Timişoara· Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Pierdere netă raportată.

THT WEBDEV SRL-D are sediul în Municipiul Timişoara și raportează activitatea activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Ultimul bilanț disponibil este pentru 2022.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-975,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2022 este -30,6 K lei, față de 3,5 K lei în 2021.

Bilanț 2022
Datoriile au scăzut-74%

Datoriile raportate sunt 203 lei în 2022, față de 780 lei în 2021. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2022

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
54/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2022-30,6 K lei-975,5% față de anul anterior2020: 153.3512021: 3.5002022: -30.644
Rezultat net 2022-2,9 K leiPierdere redusă cu 88,6%2020: 32.7912021: -25.5822022: -2.908
Angajați 2022—Valoare curentă indisponibilă2020: 22021: 1
Capitaluri proprii 20225 K lei-87,3% față de anul anterior2020: 80.8742021: 39.5012022: 5.014
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2022 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate-31 K61 K153 K2020: 153,4 K lei153,4 K20202021: 3,5 K lei3,5 K20212022: -30,6 K lei-30,6 K2022

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-730,9%-328%74,9%2020: 21,4%21,4%20202021: -730,9%-730,9%20212022Reper 2022: mediana sectorului 74,9% · n=15.173

Cifra de afaceri: -975,5% față de anul anterior.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202139,5 K lei
20225 K lei

Datorii raportate

2021780 lei
2022203 lei

Disponibilități bănești

20213,6 K lei
20224,5 K lei

Capital de lucru net

2021—
2022—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2022: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202020212022Ultima variație
Cifră de afaceri153,4 K lei3,5 K lei-30,6 K lei-975,5% față de anul anterior
Rezultat net32,8 K lei-25,6 K lei-2,9 K leiPierdere redusă cu 88,6%
Capitaluri proprii80,9 K lei39,5 K lei5 K lei-87,3% față de anul anterior
Datorii9,8 K lei780 lei203 lei-74% față de anul anterior
Creanțe42,6 K lei32,9 K lei762 lei-97,7% față de anul anterior
Angajați21—Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2022 / 2021

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20222021
Marjă netă—-730,9%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2022: 74,9% (n=15.173) · 2021: 64,3% (n=10.905)

Rezultat / active (A+B)—-65%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2022: 66,6% (n=11.331) · 2021: 48,9% (n=8.453)

Rezultat / capitaluri proprii-58%-64,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2022: 99,6% (n=15.373) · 2021: 92,7% (n=11.021)

Vânzări per angajat—3.500 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2022: 231.029 lei (n=10.632) · 2021: 197.450 lei (n=5.653)

Capital și îndatorare

Indicator20222021
Capitaluri proprii / active (A+B)—100,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2022: 82,2% (n=11.333) · 2021: 84,9% (n=8.454)

Datorii / active (A+B)—2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2022: 16,6% (n=11.333) · 2021: 13,8% (n=8.454)

Ponderea activelor imobilizate—7,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2022: 5,9% (n=11.333) · 2021: 7,5% (n=8.454)

Active circulante / datorii totale25,7×46,79×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2022: 5,77× (n=17.625) · 2021: 6,82× (n=12.725)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20222021
Creanțe în zile de vânzări—3.386,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2022: 186,2 zile (n=13.889) · 2021: 91 zile (n=9.567)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
-30.644
Rezultat net
-2.908
Angajați
—
Datorii
203
Active imobilizate
—
Active circulante
5.217
Capitaluri proprii
5.014
Venituri totale
4.723
Cheltuieli totale
7.501
Stocuri
—
Creanțe
762
Casă și conturi la bănci
4.455
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.500
Rezultat net
-25.582
Angajați
1
Datorii
780
Active imobilizate
2.831
Active circulante
36.497
Capitaluri proprii
39.501
Venituri totale
14.463
Cheltuieli totale
39.953
Stocuri
—
Creanțe
32.927
Casă și conturi la bănci
3.570
Cheltuieli în avans
1.223
Venituri în avans
270
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
153.351
Rezultat net
32.791
Angajați
2
Datorii
9.837
Active imobilizate
35.195
Active circulante
66.030
Capitaluri proprii
80.874
Venituri totale
203.542
Cheltuieli totale
169.302
Stocuri
—
Creanțe
42.601
Casă și conturi la bănci
23.429
Cheltuieli în avans
719
Venituri în avans
11.233
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

54/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2022
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 976% față de 2021.

Ministerul Finanțelor · 2022

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-21

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2023-08-28Sursa bilanțului 2022Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2022
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 976% față de 2021.

Ministerul Finanțelor · 2022
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2022.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-20–2026-10-21 · verificat 2026-10-21.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
37541080
Număr de înregistrare
J35/1707/2017
Înmatriculare
10 mai 2017
EUID
ROONRC.J35/1707/2017
Formă juridică
SRL
Sediu social
ARIEŞ 19 Municipiul Timişoara Timiş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
AVRAM LAURENŢIU ALIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
THT WEBDEV SRL-D
Stare de înregistrare
RADIERE din data 22.11.2023
Înregistrare fiscală
10 mai 2017
Număr registrul comerțului
J35/1707/2017
Cod CAEN
6201
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Contact și adrese

Telefon
0785758185 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ARIEŞ, NR.19, SALA 101A
Cod poștal fiscal
300579
Strada sediului
Str. Arieş
Numărul sediului
19
Localitatea sediului
Mun. Timişoara
Județul sediului
TIMIŞ
Codul poștal al sediului
300579
Detalii sediu
sala 101a
Strada domiciliului fiscal
Str. Arieş
Numărul domiciliului fiscal
19
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Timişoara
Județul domiciliului fiscal
TIMIŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
300579
Detalii domiciliu fiscal
sala 101a

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 4742 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2022.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20222023-08-28—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-21Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TimişMunicipiul TimişoaraCAEN 6201
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI