Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TIMAS SRL

TIMAS SRL

CUI 4899512 · SRL· Bucureşti Sectorul 2

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

TIMAS SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 2. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-57,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 11,7 mil. lei, față de 27,4 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât2,5%

Marja netă calculată este 2,5% în 2025, față de 2,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-41,3%

Datoriile raportate sunt 2,5 mil. lei în 2025, față de 4,3 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202511,7 mil. lei-57,2% față de anul anterior2020: 11.235.1492021: 17.481.6702022: 14.864.8082023: 23.303.5152024: 27.400.7832025: 11.720.667
Rezultat net 2025290,3 K lei-58% față de anul anterior2020: 929.7862021: 1.168.0242022: 1.012.9472023: 1.214.2902024: 691.7772025: 290.259
Angajați 202537-2,6% față de anul anterior2020: 472021: 492022: 442023: 382024: 382025: 37
Capitaluri proprii 20254,4 mil. lei+7% față de anul anterior2020: 3.337.5842021: 4.067.7152022: 2.242.4302023: 3.456.7192024: 4.148.4972025: 4.438.756
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate014 mil.27 mil.2020: 11,2 mil. lei11,2 mil.20202021: 17,5 mil. lei17,5 mil.20212022: 14,9 mil. lei14,9 mil.20222023: 23,3 mil. lei23,3 mil.20232024: 27,4 mil. lei27,4 mil.20242025: 11,7 mil. lei11,7 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%4,1%8,3%2020: 8,3%8,3%20202021: 6,7%6,7%20212022: 6,8%6,8%20222023: 5,2%5,2%20232024: 2,5%2,5%20242025: 2,5%2,5%2025Reper 2025: mediana sectorului 4,9% · n=369

Cifra de afaceri: -57,2% față de anul anterior.Marjă netă 2,5% · -0 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20244,1 mil. lei
20254,4 mil. lei

Datorii raportate

20244,3 mil. lei
20252,5 mil. lei

Disponibilități bănești

20243,2 mil. lei
20252,1 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri23,3 mil. lei27,4 mil. lei11,7 mil. lei-57,2% față de anul anterior
Rezultat net1,2 mil. lei691,8 K lei290,3 K lei-58% față de anul anterior
Capitaluri proprii3,5 mil. lei4,1 mil. lei4,4 mil. lei+7% față de anul anterior
Datorii4,5 mil. lei4,3 mil. lei2,5 mil. lei-41,3% față de anul anterior
Creanțe3,6 mil. lei1,4 mil. lei1,1 mil. lei-25,2% față de anul anterior
Angajați383837-2,6% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă2,5%2,5%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 4,9% (n=369) · 2024: 4,5% (n=964)

Rezultat / active (A+B)4,2%8,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 5,9% (n=356) · 2024: 4,2% (n=943)

Rezultat / capitaluri proprii6,5%16,7%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 16,9% (n=335) · 2024: 14,9% (n=848)

Vânzări per angajat316.775 lei721.073 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 303.818 lei (n=322) · 2024: 251.092 lei (n=825)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)64%49,3%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 42,8% (n=356) · 2024: 39,2% (n=944)

Datorii / active (A+B)36%50,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 56,1% (n=356) · 2024: 59,2% (n=944)

Ponderea activelor imobilizate37,9%32,4%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 40,8% (n=356) · 2024: 39,9% (n=944)

Active circulante / datorii totale1,72×1,33×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,01× (n=406) · 2024: 0,96× (n=1.095)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări32,7 zile18,7 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 42,9 zile (n=350) · 2024: 47,2 zile (n=879)

Stocuri în zile de vânzări36,4 zile14,5 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 37 zile (n=331) · 2024: 45,3 zile (n=813)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
11.720.667
Rezultat net
290.259
Angajați
37
Datorii
2.499.842
Active imobilizate
2.629.379
Active circulante
4.309.219
Capitaluri proprii
4.438.756
Venituri totale
11.822.347
Cheltuieli totale
11.492.602
Stocuri
1.186.144
Creanțe
1.064.195
Casă și conturi la bănci
2.058.880
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
27.400.783
Rezultat net
691.777
Angajați
38
Datorii
4.261.489
Active imobilizate
2.723.681
Active circulante
5.686.305
Capitaluri proprii
4.148.497
Venituri totale
27.467.926
Cheltuieli totale
26.685.622
Stocuri
1.103.038
Creanțe
1.422.436
Casă și conturi la bănci
3.160.831
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
23.303.515
Rezultat net
1.214.290
Angajați
38
Datorii
4.474.578
Active imobilizate
2.763.485
Active circulante
5.167.812
Capitaluri proprii
3.456.719
Venituri totale
23.337.481
Cheltuieli totale
21.960.364
Stocuri
1.102.956
Creanțe
3.578.516
Casă și conturi la bănci
486.340
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
14.864.808
Rezultat net
1.012.947
Angajați
44
Datorii
4.433.879
Active imobilizate
2.944.091
Active circulante
3.732.218
Capitaluri proprii
2.242.430
Venituri totale
14.872.168
Cheltuieli totale
13.704.334
Stocuri
1.151.721
Creanțe
1.638.693
Casă și conturi la bănci
941.804
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
17.481.670
Rezultat net
1.168.024
Angajați
49
Datorii
5.410.205
Active imobilizate
3.176.287
Active circulante
6.301.633
Capitaluri proprii
4.067.715
Venituri totale
17.497.224
Cheltuieli totale
16.187.366
Stocuri
944.938
Creanțe
4.927.692
Casă și conturi la bănci
429.003
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
11.235.149
Rezultat net
929.786
Angajați
47
Datorii
2.552.095
Active imobilizate
3.374.990
Active circulante
2.514.689
Capitaluri proprii
3.337.584
Venituri totale
11.452.989
Cheltuieli totale
10.400.785
Stocuri
838.885
Creanțe
1.339.763
Casă și conturi la bănci
336.041
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 57% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-28

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-30Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 57% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1993-11-10 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-27–2026-10-28 · verificat 2026-10-28.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

154 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
4899512
Număr de înregistrare
J1993025478406
Înmatriculare
10 noiembrie 1993
EUID
ROONRC.J1993025478406
Formă juridică
SRL
Sediu social
Sos. FUNDENI 129 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti
Adresă fiscală
Sos. FUNDENI 129 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
10 noiembrie 1993
Înregistrare fiscală
20 mai 2025
Telefon
0729623077 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SABĂU TIMOTEI

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TIMAS SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 10.11.1993
Înregistrare fiscală
18 noiembrie 1993
Număr registrul comerțului
J1993025478406
Cod CAEN
9531
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti

Contact și adrese

Telefon
0729623077 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. FUNDENI, NR.129
Strada sediului
Sos. FUNDENI
Numărul sediului
129
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Strada domiciliului fiscal
Sos. FUNDENI
Numărul domiciliului fiscal
129
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 aprilie 1994
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (154) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 062930 din 154 înregistrări (19,5%) · Vezi relația

Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01026 BUCURESTI25 din 154 înregistrări (16,2%) · Vezi relația

REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A.20 din 154 înregistrări (13%) · Vezi relația

Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei19 din 154 înregistrări (12,3%) · Vezi relația

Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale10 din 154 înregistrări (6,5%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)94 din 154 înregistrări (61%) · Vezi selecția

Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)33 din 154 înregistrări (21,4%) · Vezi selecția

Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)13 din 154 înregistrări (8,4%) · Vezi selecția

Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)5 din 154 înregistrări (3,2%) · Vezi selecția

Servicii de reparare si de intretinere a tahometrelor (Rev.2)3 din 154 înregistrări (1,9%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

30 iunie 2026Achiziție directă

Revizie tehnica

Autoritate: Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629

CPV 50112000-3 — Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50112000-3

Vezi detaliile atribuirii →
1.516 leiValoare publicată
30 iunie 2026Achiziție directă

REPARATII AUTO

Autoritate: SC ECOVOL ILFOV SA

CPV 50111000-6 — Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50111000-6

Vezi detaliile atribuirii →
5.848 leiValoare publicată
29 iunie 2026Achiziție directă

Revizii tehnice

Autoritate: Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629

CPV 50112000-3 — Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50112000-3

Vezi detaliile atribuirii →
31.714 leiValoare publicată
24 iunie 2026Achiziție directă

Constatare auto

Autoritate: Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629

CPV 50112000-3 — Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50112000-3

Vezi detaliile atribuirii →
702 leiValoare publicată
28 mai 2026Achiziție directă

Revizii tehnice

Autoritate: Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629

CPV 50112000-3 — Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50112000-3

Vezi detaliile atribuirii →
21.490 leiValoare publicată
22 mai 2026Achiziție directă

Reparatii auto

Autoritate: SC ECOVOL ILFOV SA

CPV 50110000-9 — Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50110000-9

Vezi detaliile atribuirii →
11.594 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Municipiul București

Sedii secundare administrate fiscal

ANAF publică 1 sedii secundare pentru această firmă în lista în vigoare de la 2024-07-01. CUI-ul unui sediu secundar este un cod de înregistrare fiscală și nu indică automat o persoană juridică separată.

Distribuție pe județe

Ilfov1 sedii

Denumire publicatăCUI sediuJudeț
TIMAS SRL-PUNCT DE LUCRU22046106Ilfov

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

2 înregistrări · valoare publicată 1.305.139 lei · 28 decembrie 2023

SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 228 decembrie 2023 · SA.105503/2022 · 1.170.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 228 decembrie 2023 · SA.105503/2022 · 135.139 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor

CAEN 4531 Rev. 2Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4532 Rev. 2Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4730 Rev. 2Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate

CAEN 7120 Rev. 2Activități de testări și analize tehnice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-28Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2Șoseaua FundeniCAEN 9531
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI