1 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-15TIRRENA SCAVI SPA ITALIA SUCURSALA CLUJ
este sub incidența Legii nr. 85/2014ONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Rezultat net pozitiv.
TIRRENA SCAVI SPA ITALIA SUCURSALA CLUJ are sediul în Sat Sânnicoara, Comuna Apahida. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 0 lei, față de 766,4 K lei în 2024.
Bilanț 2025Datoriile raportate sunt 358,2 mil. lei în 2025, față de 401,4 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 6% · n=618Cifra de afaceri: -100% față de anul anterior.Marjă netă —
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5,5 K lei | 766,4 K lei | 0 lei | -100% față de anul anterior |
| Rezultat net | -31 mil. lei | -775,6 K lei | 23,9 mil. lei | Trecere pe profit |
| Capitaluri proprii | -51,7 mil. lei | -52,4 mil. lei | -28,5 mil. lei | Deficit de capital redus cu 45,6% |
| Datorii | 402,3 mil. lei | 401,4 mil. lei | 358,2 mil. lei | -10,8% față de anul anterior |
| Creanțe | 41,2 mil. lei | 41 mil. lei | 44 mil. lei | +7,5% față de anul anterior |
| Angajați | 62 | — | 1 | Fără an comparabil |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 6% (n=618) · 2024: 7% (n=676)
Mediana sectorului: 2025: 5,1% (n=649) · 2024: 6,6% (n=708)
Mediana sectorului: 2025: 430.587 lei (n=609) · 2024: 449.385 lei (n=675)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 37,5% (n=650) · 2024: 36,4% (n=708)
Mediana sectorului: 2025: 59,6% (n=650) · 2024: 60,4% (n=708)
Mediana sectorului: 2025: 31,2% (n=650) · 2024: 29,4% (n=708)
Mediana sectorului: 2025: 1,07× (n=689) · 2024: 1,08× (n=756)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 118,5 zile (n=617) · 2024: 117,5 zile (n=672)
Mediana sectorului: 2025: 29,7 zile (n=572) · 2024: 24,1 zile (n=621)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 5 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- 23.928.091
- Angajați
- 1
- Datorii
- 358.162.601
- Active imobilizate
- 238.716
- Active circulante
- 435.177.254
- Capitaluri proprii
- -28.498.114
- Venituri totale
- 84.435.354
- Cheltuieli totale
- 59.300.805
- Stocuri
- 270.946.433
- Creanțe
- 44.012.041
- Casă și conturi la bănci
- 120.218.780
- Cheltuieli în avans
- 92.293
- Venituri în avans
- 105.843.776
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- —
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 766.381
- Rezultat net
- -775.573
- Angajați
- —
- Datorii
- 401.352.823
- Active imobilizate
- 475.664
- Active circulante
- 335.464.062
- Capitaluri proprii
- -52.426.205
- Venituri totale
- 9.580.430
- Cheltuieli totale
- 10.356.003
- Stocuri
- 282.820.203
- Creanțe
- 40.953.807
- Casă și conturi la bănci
- 11.690.052
- Cheltuieli în avans
- 13.118.207
- Venituri în avans
- 131.315
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- —
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 5.500
- Rezultat net
- -30.996.039
- Angajați
- 62
- Datorii
- 402.291.355
- Active imobilizate
- 2.302.800
- Active circulante
- 334.538.745
- Capitaluri proprii
- -51.650.631
- Venituri totale
- 3.286.453
- Cheltuieli totale
- 34.282.492
- Stocuri
- 284.624.895
- Creanțe
- 41.200.793
- Casă și conturi la bănci
- 8.713.057
- Cheltuieli în avans
- 13.930.494
- Venituri în avans
- 131.315
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- —
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 152.093.680
- Rezultat net
- 2.590.484
- Angajați
- 397
- Datorii
- 289.846.182
- Active imobilizate
- 8.260.140
- Active circulante
- 272.352.329
- Capitaluri proprii
- 8.635.218
- Venituri totale
- 230.705.095
- Cheltuieli totale
- 227.174.002
- Stocuri
- 229.714.805
- Creanțe
- 32.819.261
- Casă și conturi la bănci
- 9.818.263
- Cheltuieli în avans
- 18.235.367
- Venituri în avans
- 366.436
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- —
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 93.219.689
- Rezultat net
- 2.861.112
- Angajați
- 259
- Datorii
- 237.217.661
- Active imobilizate
- 8.006.250
- Active circulante
- 222.877.308
- Capitaluri proprii
- 6.044.734
- Venituri totale
- 147.119.324
- Cheltuieli totale
- 143.516.311
- Stocuri
- 146.471.198
- Creanțe
- 43.126.149
- Casă și conturi la bănci
- 33.279.961
- Cheltuieli în avans
- 13.050.772
- Venituri în avans
- 671.935
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- —
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
este sub incidența Legii nr. 85/2014
ONRC · 2026-09-031 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-15Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Scădere de 100% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
este sub incidența Legii nr. 85/2014
ONRC · 2026-09-03T09:50:03.3169451 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-15Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Scădere de 100% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1998-07-06 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-15 · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Proceduri de insolvență publicate
Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-15.
1 dosar de insolvență
Dată de deschidere indisponibilă
Practician în insolvență: BUSINESS RESTRUCTURING PARTNERS SPRL · office@brpartners.ro
72 publicări în BPI
06/07/2026 · BPI 17 916 din 08/07/2026
24/04/2026 · BPI 10 925 din 27/04/2026
05/02/2026 · BPI 7 142 din 17/03/2026
16/03/2026 · BPI 7 142 din 17/03/2026
03/03/2026 · BPI 5 903 din 04/03/2026
22/12/2025 · BPI 5 895 din 04/03/2026
Dată act indisponibilă · BPI 5 895 din 04/03/2026
27/11/2025 · BPI 5 023 din 24/02/2026
Dată act indisponibilă · BPI 5 023 din 24/02/2026
14/01/2026 · BPI 1 064 din 16/01/2026
15/10/2025 · BPI 25 311 din 18/11/2025
Dată act indisponibilă · BPI 25 311 din 18/11/2025
20/10/2025 · BPI 22 657 din 21/10/2025
17/10/2025 · BPI 22 527 din 20/10/2025
15/10/2025 · BPI 22 482 din 17/10/2025
15/10/2025 · BPI 22 482 din 17/10/2025
01/10/2025 · BPI 21 638 din 07/10/2025
01/10/2025 · BPI 21 638 din 07/10/2025
02/10/2025 · BPI 21 496 din 06/10/2025
24/09/2025 · BPI 20 821 din 25/09/2025
18/03/2025 · BPI 19 517 din 09/09/2025
Dată act indisponibilă · BPI 19 517 din 09/09/2025
28/08/2025 · BPI 19 224 din 03/09/2025
11/08/2025 · BPI 17 927 din 12/08/2025
22/07/2025 · BPI 16 812 din 24/07/2025
08/07/2025 · BPI 16 107 din 14/07/2025
21/05/2025 · BPI 16 057 din 14/07/2025
Dată act indisponibilă · BPI 16 057 din 14/07/2025
15/03/2025 · BPI 15 438 din 04/07/2025
Dată act indisponibilă · BPI 15 438 din 04/07/2025
29/05/2025 · BPI 14 094 din 18/06/2025
16/06/2025 · BPI 14 094 din 18/06/2025
22/05/2025 · BPI 11 841 din 26/05/2025
20/05/2025 · BPI 11 492 din 21/05/2025
13/05/2025 · BPI 10 656 din 13/05/2025
03/04/2025 · BPI 9 558 din 05/05/2025
28/04/2025 · BPI 9 558 din 05/05/2025
25/03/2025 · BPI 6 473 din 26/03/2025
06/03/2025 · BPI 4 926 din 07/03/2025
26/02/2025 · BPI 4 283 din 28/02/2025
13/02/2025 · BPI 3 851 din 25/02/2025
24/02/2025 · BPI 3 851 din 25/02/2025
20/02/2025 · BPI 3 742 din 24/02/2025
20/01/2025 · BPI 1 544 din 28/01/2025
10/01/2025 · BPI 374 din 13/01/2025
19/12/2024 · BPI 23 164 din 20/12/2024
10/12/2024 · BPI 22 498 din 12/12/2024
28/11/2024 · BPI 21 551 din 29/11/2024
24/10/2024 · BPI 21 187 din 26/11/2024
19/11/2024 · BPI 20 764 din 20/11/2024
19/09/2023 · BPI 20 519 din 18/11/2024
Dată act indisponibilă · BPI 20 519 din 18/11/2024
07/11/2024 · BPI 20 357 din 14/11/2024
15/03/2024 · BPI 19 877 din 07/11/2024
Dată act indisponibilă · BPI 19 877 din 07/11/2024
04/10/2024 · BPI 17 434 din 07/10/2024
25/09/2024 · BPI 16 752 din 26/09/2024
24/09/2024 · BPI 16 685 din 26/09/2024
19/09/2024 · BPI 16 416 din 24/09/2024
17/09/2024 · BPI 16 248 din 20/09/2024
16/09/2024 · BPI 16 097 din 19/09/2024
04/09/2024 · BPI 15 362 din 06/09/2024
28/08/2024 · BPI 15 265 din 05/09/2024
29/08/2024 · BPI 15 039 din 02/09/2024
27/08/2024 · BPI 14 839 din 28/08/2024
20/07/2024 · BPI 14 668 din 23/08/2024
22/08/2024 · BPI 14 636 din 23/08/2024
16/08/2024 · BPI 14 411 din 20/08/2024
13/08/2024 · BPI 14 407 din 20/08/2024
02/08/2024 · BPI 13 889 din 07/08/2024
19/07/2024 · BPI 13 274 din 30/07/2024
22/07/2024 · BPI 13 215 din 30/07/2024
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
1 dosare cu nume identic · 2024-09-30–2026-09-30 · verificat 2026-09-30.
pretentii · Apel
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Persoane și relații declarate
1 calități publicate de ONRC · relații de grup declarate.
Vezi identitatea și persoanele →Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 10770627
- Număr de înregistrare
- J12/1064/1998
- Înmatriculare
- 6 iulie 1998
- EUID
- ROONRC.J12/1064/1998
- Formă juridică
- SA
- Sediu social
- Str. CLUJULUI 89 Sat Sânnicoara, Comuna Apahida Cluj · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Str. CLUJULUI 89 Sânnicoara CLUJ · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sucursala
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 6 iulie 1998
- Înregistrare fiscală
- 9 ianuarie 2024
- Telefon
- 0264418717 · Firme cu același număr
- Fax
- 0264418717
Relații de grup declarate
CUI-ul părinte provine din evidența fiscală, iar țara firmei-mamă din registrul comerțului. Aceste câmpuri nu indică procentul deținut și nu identifică beneficiarul real.
- Țara firmei-mamă declarate
- Italia
țara firmei-mamă, registrul comerțului: 3 septembrie 2026.
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- lichidator judiciar
- BDO BUSINESS RESTRUCTURING SPRL (FOSTA BDO CONTI INSOLVENCY SPRL)
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- TIRRENA SCAVI SPA ITALIA SUCURSALA CLUJ
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 06.07.1998
- Înregistrare fiscală
- 9 iulie 1998
- Număr registrul comerțului
- J12/1064/1998
- Cod CAEN
- 4211
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Contact și adrese
- Telefon
- 0264418717 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. CLUJ, SAT SÂNNICOARĂ COM. APAHIDA, STR. CLUJULUI, NR.89
- Strada sediului
- Str. Clujului
- Numărul sediului
- 89
- Localitatea sediului
- Sat Sânnicoară Com. Apahida
- Județul sediului
- CLUJ
- Codul poștal al sediului
- 407042
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Clujului
- Numărul domiciliului fiscal
- 89
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sat Sânnicoară Com. Apahida
- Județul domiciliului fiscal
- CLUJ
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 9 iulie 1998
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Da
- Înscriere RO e-Factura
- 1 iulie 2022
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Identificatori LEI și structură contabilă
Înregistrări GLEIF asociate exact prin CUI sau printr-un număr ONRC unic, colectate la 2 octombrie 2026. Relațiile indică părinții care consolidează contabil entitatea; nu descriu automat acționariatul sau beneficiarul real. Un LEI nereînnoit nu înseamnă că firma este inactivă.
TIRRENA SCAVI SPA ITALIA SUCURSALA CLUJ
- LEI
- 315700U88JO9FQGEVB18
- Stare LEI
- nereînnoit la termen
- Stare entitate în GLEIF
- activă în evidența LEI
- Categorie
- entitate juridică
- Identificator validat
- 10770627 · Asociere prin CUI
- Nivel de validare
- validare completă
- Prima înregistrare LEI
- 13 februarie 2014
- Ultima actualizare
- 14 mai 2026
- Următoarea reînnoire
- 28 iulie 2017
- Adresă juridică LEI
- Strada Clujului, Nr.89, Sannicoara, RO-CJ, 407042, RO
- Părinte direct de consolidare
- Nu este cunoscut un părinte conform definiției de consolidare contabilă.
- Părinte final de consolidare
- Nu este cunoscut un părinte conform definiției de consolidare contabilă.
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
44 activități autorizate
CAEN 0811 Rev. 2Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
CAEN 0812 Rev. 2Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
CAEN 0891 Rev. 2Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
CAEN 0899 Rev. 2Alte activități extractive n.c.a.
CAEN 0990 Rev. 2Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor
CAEN 2361 Rev. 2Fabricarea produselor din beton pentru construcții
CAEN 2363 Rev. 2Fabricarea betonului
CAEN 2399 Rev. 2Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
CAEN 3821 Rev. 2Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4212 Rev. 2Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
CAEN 4213 Rev. 2Construcția de poduri și tuneluri
CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN 4291 Rev. 2Construcții hidrotehnice
CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie
CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare
CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor
CAEN 4671 Rev. 2Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN 5210 Rev. 2Depozitări
CAEN 5221 Rev. 2Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN 5224 Rev. 2Manipulări
CAEN 7111 Rev. 2Activități de arhitectură
CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN 7120 Rev. 2Activități de testări și analize tehnice
CAEN 7410 Rev. 2Activități de design specializat
CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
CAEN 7711 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN 7712 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-10-03 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | 2026-10-15 | Verificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-09-30 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.