Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TLC PROFESSIONAL CREDIT CONSULTING S.R.L.

TLC PROFESSIONAL CREDIT CONSULTING S.R.L.

CUI 41878298 · SRL· Sat Cipău, Oraş Iernut· Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

TLC PROFESSIONAL CREDIT CONSULTING S.R.L. are sediul în Sat Cipău, Oraş Iernut și raportează activitatea activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au scăzut-100%

Datoriile raportate sunt 0 lei în 2024, față de 400 lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024—Fără an comparabil2020: 29.0522021: 33.4012022: 43.5942023: 7.228
Rezultat net 2024-4 lei-100,1% față de anul anterior2020: 25.6852021: 26.3542022: 36.9582023: 4.0252024: -4
Angajați 2024—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2024236 lei-99,6% față de anul anterior2020: 25.8562021: 52.2102022: 58.6682023: 62.6932024: 236
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate022 K44 K2020: 29,1 K lei29,1 K20202021: 33,4 K lei33,4 K20212022: 43,6 K lei43,6 K20222023: 7,2 K lei7,2 K2023—2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%44,2%88,4%Mediana sectorului (2024): 33,8% · n=15572020: 88,4%88,4%20202021: 78,9%78,9%20212022: 84,8%84,8%20222023: 55,7%55,7%20232024

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii236 lei-99,6% față de anul anterior
Datorii0 lei-100% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri43,6 K lei7,2 K lei—Fără an comparabil
Rezultat net37 K lei4 K lei-4 lei-100,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii58,7 K lei62,7 K lei236 lei-99,6% față de anul anterior
Datorii650 lei400 lei0 lei-100% față de anul anterior
Creanțe600 lei24,6 K lei—Fără an comparabil
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—33,8%n=1.55755,7%32,2%n=1.458
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-1,7%80,8%n=1.6336,4%66,4%n=1.523
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii—2,6×n=1.910157,73×2,56×n=1.779
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—97,79 zilen=1.3341.224,14 zile81,7 zilen=1.268

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-4
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
236
Capitaluri proprii
236
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
4
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
236
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
7.228
Rezultat net
4.025
Angajați
—
Datorii
400
Active imobilizate
—
Active circulante
63.093
Capitaluri proprii
62.693
Venituri totale
7.228
Cheltuieli totale
2.463
Stocuri
—
Creanțe
24.578
Casă și conturi la bănci
38.515
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
43.594
Rezultat net
36.958
Angajați
—
Datorii
650
Active imobilizate
—
Active circulante
59.318
Capitaluri proprii
58.668
Venituri totale
43.594
Cheltuieli totale
5.354
Stocuri
23.975
Creanțe
600
Casă și conturi la bănci
34.743
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
33.401
Rezultat net
26.354
Angajați
—
Datorii
140
Active imobilizate
—
Active circulante
52.350
Capitaluri proprii
52.210
Venituri totale
33.437
Cheltuieli totale
6.200
Stocuri
—
Creanțe
5.717
Casă și conturi la bănci
46.633
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
29.052
Rezultat net
25.685
Angajați
—
Datorii
210
Active imobilizate
—
Active circulante
26.066
Capitaluri proprii
25.856
Venituri totale
29.052
Cheltuieli totale
2.565
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
26.066
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41878298
Număr de înregistrare
J26/2064/2019
Înmatriculare
8 noiembrie 2019
EUID
ROONRC.J26/2064/2019
Formă juridică
SRL
Sediu social
CIPĂU 345 Sat Cipău, Oraş Iernut Mureş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TOT LENUȚA-CRISTINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TLC PROFESSIONAL CREDIT CONSULTING S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 09.07.2025
Înregistrare fiscală
8 noiembrie 2019
Număr registrul comerțului
J26/2064/2019
Cod CAEN
6619
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. MUREŞ, SAT CIPĂU ORŞ. IERNUT, CIPĂU, NR.345
Cod poștal fiscal
545101
Strada sediului
CIPĂU
Numărul sediului
345
Localitatea sediului
Sat Cipău Orş. Iernut
Județul sediului
MUREŞ
Codul poștal al sediului
545101
Strada domiciliului fiscal
CIPĂU
Numărul domiciliului fiscal
345
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Cipău Orş. Iernut
Județul domiciliului fiscal
MUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
545101

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 6619 Rev. 2Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MureşSat Cipău, Oraş IernutCAEN 6619
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI