faliment
ONRC · 2026-09-03TONNELLERIE BUTICOM SRL
falimentONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în scădere.
TONNELLERIE BUTICOM SRL are sediul în Sat Valea Stânii, Comuna Ţiţeşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 26,7 K lei, față de 364,4 K lei în 2024.
Bilanț 2025Marja netă calculată este -163,4% în 2025, față de 5,8% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriCifra de afaceri: -92,7% față de anul anterior. Marja netă: -163,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 344 K lei | 364,4 K lei | 26,7 K lei | -92,7% față de anul anterior |
| Rezultat net | 41,3 K lei | 21,1 K lei | -43,5 K lei | -306,8% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | -135,6 K lei | -114,5 K lei | -158 K lei | -38% față de anul anterior |
| Datorii | 471,8 K lei | 528,7 K lei | 560 K lei | +5,9% față de anul anterior |
| Creanțe | 104,9 K lei | 151,4 K lei | 152 K lei | +0,4% față de anul anterior |
| Angajați | 1 | 2 | 1 | -50% față de anul anterior |
Repere financiare derivate
Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.
| Indicator | Formula | Firma 2025 | Sector 2025 | Firma 2024 | Sector 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă netă | rezultat net / cifra de afaceri | -163,4% | 4,5%n=158 | 5,8% | 4,5%n=179 |
| Capitaluri proprii / active | capitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante) | -40,2% | 28,3%n=159 | -26,8% | 38,4%n=188 |
| Datorii / active | datorii / (active imobilizate + active circulante) | 142,3% | 60%n=159 | 123,6% | 54,7%n=188 |
| Structura activelor | active imobilizate / (active imobilizate + active circulante) | 57,3% | 28,1%n=159 | 57,2% | 28,5%n=188 |
| Randamentul activelor | rezultat net / (active imobilizate + active circulante) | -11,1% | 0,9%n=159 | 4,9% | 1,1%n=188 |
| Acoperirea datoriilor cu active circulante | active circulante / datorii | 0,3× | 1,12×n=213 | 0,35× | 1,11×n=240 |
| Durata creanțelor | creanțe / cifra de afaceri × 360 | 2.053,19 zile | 69,86 zilen=149 | 149,6 zile | 71,42 zilen=166 |
| Durata stocurilor | stocuri / cifra de afaceri × 360 | 148,93 zile | 45,49 zilen=133 | 24,91 zile | 52,42 zilen=144 |
| Cifră de afaceri per angajat | cifra de afaceri / numărul mediu de angajați | 26.650 lei | 226.559 lein=122 | 182.191 lei | 222.544 lein=143 |
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 26.650
- Rezultat net
- -43.533
- Angajați
- 1
- Datorii
- 559.953
- Active imobilizate
- 225.573
- Active circulante
- 167.880
- Capitaluri proprii
- -158.044
- Venituri totale
- 26.650
- Cheltuieli totale
- 70.183
- Stocuri
- 11.025
- Creanțe
- 151.993
- Casă și conturi la bănci
- 4.862
- Cheltuieli în avans
- 14.380
- Venituri în avans
- 5.924
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 364.382
- Rezultat net
- 21.055
- Angajați
- 2
- Datorii
- 528.736
- Active imobilizate
- 244.696
- Active circulante
- 183.223
- Capitaluri proprii
- -114.511
- Venituri totale
- 364.385
- Cheltuieli totale
- 337.518
- Stocuri
- 25.216
- Creanțe
- 151.423
- Casă și conturi la bănci
- 6.584
- Cheltuieli în avans
- 14.380
- Venituri în avans
- 28.074
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 344.031
- Rezultat net
- 41.336
- Angajați
- 1
- Datorii
- 471.775
- Active imobilizate
- 262.822
- Active circulante
- 160.753
- Capitaluri proprii
- -135.566
- Venituri totale
- 344.053
- Cheltuieli totale
- 299.277
- Stocuri
- 18.160
- Creanțe
- 104.915
- Casă și conturi la bănci
- 37.678
- Cheltuieli în avans
- 5.000
- Venituri în avans
- 92.366
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 153.230
- Rezultat net
- -44.032
- Angajați
- 2
- Datorii
- 500.465
- Active imobilizate
- 274.052
- Active circulante
- 65.462
- Capitaluri proprii
- -176.902
- Venituri totale
- 153.298
- Cheltuieli totale
- 195.798
- Stocuri
- 12.492
- Creanțe
- 51.749
- Casă și conturi la bănci
- 1.221
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 15.951
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 217.880
- Rezultat net
- -69.466
- Angajați
- 2
- Datorii
- 490.688
- Active imobilizate
- 288.826
- Active circulante
- 84.437
- Capitaluri proprii
- -132.870
- Venituri totale
- 217.894
- Cheltuieli totale
- 285.181
- Stocuri
- 16.640
- Creanțe
- 60.666
- Casă și conturi la bănci
- 7.131
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 15.445
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 22.154
- Rezultat net
- -73.941
- Angajați
- 1
- Datorii
- 502.616
- Active imobilizate
- 275.241
- Active circulante
- 163.970
- Capitaluri proprii
- -63.405
- Venituri totale
- 22.162
- Cheltuieli totale
- 95.881
- Stocuri
- 7.626
- Creanțe
- 156.664
- Casă și conturi la bănci
- -320
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
faliment
ONRC · 2026-09-03315.005 lei în total.
ANAF · 2026-06-301 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-03Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2025Scădere de 93% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
faliment
ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945315.005 lei în total.
ANAF · 2026-06-301 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-03Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2025Scădere de 93% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2013-02-13 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-03 · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.
| Buget | Principal | Accesorii | Total | Necontestat | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|
| Buget de stat | 150.687 lei | 37.204 lei | 187.891 lei | 187.891 lei | 0 lei |
| Asigurări sociale | 73.364 lei | 16.487 lei | 89.851 lei | 89.851 lei | 0 lei |
| Șomaj | 515 lei | 273 lei | 788 lei | 788 lei | 0 lei |
| Sănătate | 29.729 lei | 6.746 lei | 36.475 lei | 36.475 lei | 0 lei |
Observație ANAF: Faliment
Istoric publicat
Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.
| Ediție | Total | Buget de stat | Asigurări sociale | Șomaj | Sănătate | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-06-30 | 315.005 lei | 187.891 lei | 89.851 lei | 788 lei | 36.475 lei | 0 lei |
| 2016-03-31 | 46.564 lei | 21.083 lei | 17.183 lei | 803 lei | 7.495 lei | 0 lei |
Proceduri de insolvență publicate
Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-03.
Deschisă la 03/03/2020
1 dosar de insolvență
Deschidere: 03.03.2020
Practician în insolvență: CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENȚĂ DURĂ SERGIU-IONICĂ · duralexetlex@yahoo.com
195 publicări în BPI
31/08/2026 · BPI 21 868 din 08/09/2026
11/08/2026 · BPI 20 201 din 12/08/2026
15/06/2026 · BPI 19 828 din 05/08/2026
24/07/2026 · BPI 19 650 din 03/08/2026
24/07/2026 · BPI 19 623 din 03/08/2026
22/06/2026 · BPI 17 893 din 08/07/2026
15/06/2026 · BPI 17 893 din 08/07/2026
22/06/2026 · BPI 17 823 din 07/07/2026
15/06/2026 · BPI 17 823 din 07/07/2026
18/05/2026 · BPI 13 367 din 21/05/2026
18/05/2026 · BPI 13 360 din 20/05/2026
18/05/2026 · BPI 13 222 din 20/05/2026
08/05/2026 · BPI 13 028 din 18/05/2026
25/03/2026 · BPI 12 888 din 18/05/2026
24/04/2026 · BPI 12 855 din 15/05/2026
24/02/2026 · BPI 12 835 din 15/05/2026
20/04/2026 · BPI 10 729 din 24/04/2026
20/04/2026 · BPI 10 532 din 22/04/2026
31/03/2026 · BPI 8 564 din 31/03/2026
10/03/2026 · BPI 6 547 din 11/03/2026
10/03/2026 · BPI 6 412 din 10/03/2026
19/01/2026 · BPI 1 553 din 21/01/2026
28/09/2025 · BPI 1 045 din 16/01/2026
28/12/2025 · BPI 981 din 15/01/2026
27/10/2025 · BPI 980 din 15/01/2026
28/08/2025 · BPI 953 din 15/01/2026
28/11/2025 · BPI 936 din 15/01/2026
23/06/2025 · BPI 935 din 15/01/2026
13/01/2026 · BPI 929 din 15/01/2026
30/07/2025 · BPI 910 din 15/01/2026
13/01/2026 · BPI 909 din 15/01/2026
21/11/2025 · BPI 26 082 din 25/11/2025
21/11/2025 · BPI 26 080 din 25/11/2025
03/11/2025 · BPI 24 179 din 05/11/2025
03/11/2025 · BPI 24 089 din 04/11/2025
23/09/2025 · BPI 20 836 din 25/09/2025
23/09/2025 · BPI 20 832 din 25/09/2025
28/08/2025 · BPI 18 900 din 28/08/2025
28/08/2025 · BPI 18 896 din 28/08/2025
23/06/2025 · BPI 14 430 din 23/06/2025
23/06/2025 · BPI 14 419 din 23/06/2025
03/06/2025 · BPI 12 927 din 04/06/2025
23/05/2025 · BPI 11 864 din 26/05/2025
25/04/2025 · BPI 11 697 din 23/05/2025
27/02/2025 · BPI 11 465 din 21/05/2025
28/03/2025 · BPI 11 462 din 21/05/2025
15/05/2025 · BPI 10 984 din 16/05/2025
05/05/2025 · BPI 10 417 din 12/05/2025
07/04/2025 · BPI 8 298 din 15/04/2025
03/04/2025 · BPI 8 120 din 14/04/2025
14/04/2025 · BPI 8 120 din 14/04/2025
31/03/2025 · BPI 7 049 din 02/04/2025
Dată act indisponibilă · BPI 7 049 din 02/04/2025
28/03/2025 · BPI 6 793 din 31/03/2025
31/03/2025 · BPI 6 782 din 31/03/2025
Dată act indisponibilă · BPI 6 782 din 31/03/2025
06/03/2025 · BPI 5 527 din 14/03/2025
14/03/2025 · BPI 5 527 din 14/03/2025
27/02/2025 · BPI 4 368 din 03/03/2025
Dată act indisponibilă · BPI 4 368 din 03/03/2025
15/01/2025 · BPI 3 567 din 20/02/2025
19/02/2025 · BPI 3 567 din 20/02/2025
31/01/2025 · BPI 2 966 din 13/02/2025
15/01/2025 · BPI 2 966 din 13/02/2025
10/02/2025 · BPI 2 966 din 13/02/2025
16/01/2025 · BPI 1 224 din 23/01/2025
13/01/2025 · BPI 673 din 15/01/2025
23/12/2024 · BPI 379 din 13/01/2025
18/12/2024 · BPI 23 331 din 23/12/2024
26/11/2024 · BPI 21 676 din 02/12/2024
11/11/2024 · BPI 20 962 din 21/11/2024
21/11/2024 · BPI 20 962 din 21/11/2024
12/11/2024 · BPI 20 620 din 18/11/2024
31/10/2024 · BPI 19 761 din 06/11/2024
31/10/2024 · BPI 19 654 din 05/11/2024
04/11/2024 · BPI 19 642 din 05/11/2024
15/10/2024 · BPI 18 418 din 18/10/2024
07/10/2024 · BPI 17 684 din 09/10/2024
26/09/2024 · BPI 17 030 din 01/10/2024
26/09/2024 · BPI 16 954 din 30/09/2024
19/09/2024 · BPI 16 372 din 23/09/2024
17/09/2024 · BPI 16 220 din 20/09/2024
27/06/2024 · BPI 16 154 din 19/09/2024
23/08/2024 · BPI 15 868 din 16/09/2024
27/08/2024 · BPI 15 852 din 16/09/2024
31/07/2024 · BPI 15 845 din 16/09/2024
28/05/2024 · BPI 10 311 din 31/05/2024
21/05/2024 · BPI 9 837 din 27/05/2024
26/04/2024 · BPI 9 438 din 21/05/2024
26/04/2024 · BPI 9 412 din 20/05/2024
28/02/2024 · BPI 9 399 din 20/05/2024
10/05/2024 · BPI 9 384 din 20/05/2024
26/03/2024 · BPI 9 363 din 20/05/2024
31/01/2024 · BPI 1 980 din 01/02/2024
19/01/2024 · BPI 1 552 din 26/01/2024
16/01/2024 · BPI 1 522 din 26/01/2024
29/11/2023 · BPI 627 din 12/01/2024
28/12/2023 · BPI 625 din 12/01/2024
31/10/2023 · BPI 616 din 12/01/2024
31/10/2023 · BPI 607 din 12/01/2024
22/09/2023 · BPI 15 313 din 27/09/2023
26/09/2023 · BPI 15 294 din 27/09/2023
20/09/2023 · BPI 15 172 din 25/09/2023
24/07/2023 · BPI 14 825 din 20/09/2023
26/06/2023 · BPI 14 812 din 20/09/2023
16/08/2023 · BPI 14 812 din 20/09/2023
06/09/2023 · BPI 14 804 din 19/09/2023
29/05/2023 · BPI 9 297 din 30/05/2023
22/05/2023 · BPI 8 833 din 23/05/2023
16/05/2023 · BPI 8 484 din 17/05/2023
28/02/2023 · BPI 7 816 din 08/05/2023
28/03/2023 · BPI 7 798 din 08/05/2023
24/04/2023 · BPI 7 794 din 08/05/2023
25/04/2023 · BPI 7 761 din 08/05/2023
25/04/2023 · BPI 7 733 din 08/05/2023
07/02/2023 · BPI 2 405 din 08/02/2023
29/12/2022 · BPI 2 099 din 03/02/2023
31/01/2023 · BPI 2 080 din 03/02/2023
29/12/2022 · BPI 2 077 din 03/02/2023
14/11/2022 · BPI 1 984 din 02/02/2023
12/10/2022 · BPI 16 929 din 19/10/2022
12/10/2022 · BPI 16 864 din 18/10/2022
29/09/2022 · BPI 16 518 din 13/10/2022
28/09/2022 · BPI 15 745 din 30/09/2022
28/09/2022 · BPI 15 683 din 29/09/2022
27/07/2022 · BPI 15 679 din 29/09/2022
23/08/2022 · BPI 15 668 din 29/09/2022
06/07/2022 · BPI 11 793 din 11/07/2022
06/07/2022 · BPI 11 660 din 07/07/2022
24/06/2022 · BPI 11 040 din 27/06/2022
24/06/2022 · BPI 10 977 din 24/06/2022
24/06/2022 · BPI 10 970 din 24/06/2022
24/05/2022 · BPI 10 719 din 21/06/2022
22/04/2022 · BPI 10 708 din 21/06/2022
26/05/2022 · BPI 10 696 din 21/06/2022
31/05/2022 · BPI 10 671 din 21/06/2022
17/03/2022 · BPI 4 906 din 18/03/2022
08/03/2022 · BPI 4 360 din 10/03/2022
08/03/2022 · BPI 4 316 din 09/03/2022
08/03/2022 · BPI 4 283 din 09/03/2022
08/03/2022 · BPI 4 242 din 09/03/2022
28/12/2021 · BPI 4 219 din 08/03/2022
24/02/2022 · BPI 4 211 din 08/03/2022
24/01/2022 · BPI 4 191 din 08/03/2022
24/02/2022 · BPI 4 184 din 08/03/2022
19/11/2021 · BPI 19 886 din 23/11/2021
15/11/2021 · BPI 19 463 din 16/11/2021
05/11/2021 · BPI 19 115 din 10/11/2021
29/10/2021 · BPI 19 109 din 10/11/2021
29/08/2021 · BPI 19 108 din 10/11/2021
24/09/2021 · BPI 19 107 din 10/11/2021
26/07/2021 · BPI 19 106 din 10/11/2021
05/11/2021 · BPI 19 069 din 10/11/2021
16/09/2021 · BPI 15 373 din 17/09/2021
02/09/2021 · BPI 14 631 din 06/09/2021
02/09/2021 · BPI 14 618 din 06/09/2021
28/06/2021 · BPI 13 059 din 30/07/2021
16/06/2021 · BPI 13 059 din 30/07/2021
29/07/2021 · BPI 13 059 din 30/07/2021
25/06/2021 · BPI 11 468 din 29/06/2021
18/05/2021 · BPI 10 278 din 09/06/2021
18/05/2021 · BPI 10 144 din 08/06/2021
04/06/2021 · BPI 10 050 din 07/06/2021
06/05/2021 · BPI 8 494 din 14/05/2021
07/04/2021 · BPI 8 275 din 11/05/2021
13/04/2021 · BPI 8 263 din 11/05/2021
16/04/2021 · BPI 7 047 din 20/04/2021
14/04/2021 · BPI 6 712 din 14/04/2021
05/04/2021 · BPI 6 132 din 06/04/2021
12/03/2021 · BPI 4 669 din 15/03/2021
26/01/2021 · BPI 3 166 din 19/02/2021
08/02/2021 · BPI 2 911 din 16/02/2021
01/02/2021 · BPI 2 812 din 15/02/2021
16/11/2020 · BPI 22 108 din 30/12/2020
16/10/2020 · BPI 17 456 din 19/10/2020
08/10/2020 · BPI 17 042 din 13/10/2020
06/07/2020 · BPI 16 577 din 06/10/2020
30/09/2020 · BPI 16 561 din 06/10/2020
07/08/2020 · BPI 16 534 din 06/10/2020
01/10/2020 · BPI 16 357 din 02/10/2020
Dată act indisponibilă · BPI 16 357 din 02/10/2020
23/06/2020 · BPI 12 595 din 30/07/2020
17/07/2020 · BPI 12 595 din 30/07/2020
29/05/2020 · BPI 9 372 din 11/06/2020
02/06/2020 · BPI 8 863 din 03/06/2020
04/05/2020 · BPI 8 658 din 02/06/2020
28/05/2020 · BPI 8 602 din 29/05/2020
03/04/2020 · BPI 8 582 din 29/05/2020
18/05/2020 · BPI 7 559 din 20/05/2020
08/05/2020 · BPI 7 251 din 12/05/2020
02/04/2020 · BPI 6 146 din 06/04/2020
03/03/2020 · BPI 5 038 din 12/03/2020
12/03/2020 · BPI 5 038 din 12/03/2020
09/03/2020 · BPI 4 933 din 11/03/2020
03/03/2020 · BPI 4 457 din 04/03/2020
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 31224199
- Număr de înregistrare
- J3/193/2013
- Înmatriculare
- 13 februarie 2013
- EUID
- ROONRC.J3/193/2013
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- 171 Sat Valea Stânii, Comuna Ţiţeşti Argeş · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- 171 Valea Stânii ARGEŞ · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 13 februarie 2013
- Înregistrare fiscală
- 12 martie 2025
- Telefon
- 0348108042 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- lichidator judiciar provizoriu
- CII DURĂ SERGIU-IONICĂ
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- TONNELLERIE BUTICOM SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 13.02.2013
- Înregistrare fiscală
- 13 februarie 2013
- Număr registrul comerțului
- J03/193/2013
- Cod CAEN
- 1624
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Mioveni
Contact și adrese
- Telefon
- 0348108042 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. ARGEŞ, SAT VALEA STÂNII COM. ŢIŢEŞTI, NR.333A, CAMERA 3
- Cod poștal fiscal
- 117754
- Numărul sediului
- 171
- Localitatea sediului
- Sat Valea Stânii Com. Ţiţeşti
- Județul sediului
- ARGEŞ
- Codul poștal al sediului
- 117754
- Numărul domiciliului fiscal
- 333A
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sat Valea Stânii Com. Ţiţeşti
- Județul domiciliului fiscal
- ARGEŞ
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 117754
- Detalii domiciliu fiscal
- CAMERA 3
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 1 decembrie 2013
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 decembrie 2013
- TVA la încasare până la
- 1 aprilie 2014
- Actualizare TVA la încasare
- 13 februarie 2014
- Publicare TVA la încasare
- 14 februarie 2014
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
1 activități autorizate
CAEN 1624 Rev. 2Fabricarea ambalajelor din lemn
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-10-03 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | 2026-10-03 | Verificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | — | Neverificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.