Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TOP ADMIN SRL

TOP ADMIN SRL

CUI 35696763 · SRL· Sat Floreşti, Comuna Floreşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

TOP ADMIN SRL are sediul în Sat Floreşti, Comuna Floreşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+23%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 77,7 K lei, față de 63,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut17,9%

Marja netă calculată este 17,9% în 2025, față de 12,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+18,9%

Datoriile raportate sunt 6,9 K lei în 2025, față de 5,8 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202577,7 K lei+23% față de anul anterior2020: 144.8392021: 143.6562022: 116.7582023: 51.2682024: 63.1762025: 77.708
Rezultat net 202513,9 K lei+72,4% față de anul anterior2020: 82.3522021: 82.8772022: 208.1432023: 5.1772024: 8.0762025: 13.925
Angajați 20251Neschimbat față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 202514,6 K lei-70,6% față de anul anterior2020: 165.3772021: 128.2542022: 36.3972023: 41.5742024: 49.6512025: 14.576
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate072 K145 K2020: 144,8 K lei144,8 K20202021: 143,7 K lei143,7 K20212022: 116,8 K lei116,8 K20222023: 51,3 K lei51,3 K20232024: 63,2 K lei63,2 K20242025: 77,7 K lei77,7 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%89,1%178,3%2020: 56,9%56,9%20202021: 57,7%57,7%20212022: 178,3%178,3%20222023: 10,1%10,1%20232024: 12,8%12,8%20242025: 17,9%17,9%2025Reper 2025: mediana sectorului 30,9% · n=2.617

Cifra de afaceri: +23% față de anul anterior.Marjă netă 17,9% · +5,1 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202449,7 K lei
202514,6 K lei

Datorii raportate

20245,8 K lei
20256,9 K lei

Disponibilități bănești

202452,1 K lei
202518,7 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri51,3 K lei63,2 K lei77,7 K lei+23% față de anul anterior
Rezultat net5,2 K lei8,1 K lei13,9 K lei+72,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii41,6 K lei49,7 K lei14,6 K lei-70,6% față de anul anterior
Datorii8,6 K lei5,8 K lei6,9 K lei+18,9% față de anul anterior
Creanțe8 lei3,4 K lei2,8 K lei-17,8% față de anul anterior
Angajați111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă17,9%12,8%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 30,9% (n=2.617) · 2024: 31,2% (n=2.546)

Rezultat / capitaluri proprii95,5%16,3%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 94,2% (n=2.502) · 2024: 81,5% (n=2.459)

Vânzări per angajat77.708 lei63.176 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 164.503 lei (n=1.935) · 2024: 147.918 lei (n=1.965)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Active circulante / datorii totale3,11×9,53×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 2,05× (n=2.912) · 2024: 2,32× (n=2.875)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări12,8 zile19,2 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 103,9 zile (n=2.413) · 2024: 96,4 zile (n=2.316)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
77.708
Rezultat net
13.925
Angajați
1
Datorii
6.922
Active imobilizate
—
Active circulante
21.498
Capitaluri proprii
14.576
Venituri totale
77.708
Cheltuieli totale
63.022
Stocuri
—
Creanțe
2.768
Casă și conturi la bănci
18.730
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
63.176
Rezultat net
8.076
Angajați
1
Datorii
5.823
Active imobilizate
—
Active circulante
55.474
Capitaluri proprii
49.651
Venituri totale
64.482
Cheltuieli totale
55.825
Stocuri
—
Creanțe
3.368
Casă și conturi la bănci
52.106
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
51.268
Rezultat net
5.177
Angajați
1
Datorii
8.638
Active imobilizate
1.022
Active circulante
49.816
Capitaluri proprii
41.574
Venituri totale
54.086
Cheltuieli totale
48.459
Stocuri
—
Creanțe
8
Casă și conturi la bănci
49.808
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
626
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
116.758
Rezultat net
208.143
Angajați
1
Datorii
15.100
Active imobilizate
2.901
Active circulante
52.040
Capitaluri proprii
36.397
Venituri totale
455.271
Cheltuieli totale
242.836
Stocuri
—
Creanțe
672
Casă și conturi la bănci
51.368
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
3.444
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
143.656
Rezultat net
82.877
Angajați
1
Datorii
116.035
Active imobilizate
170.098
Active circulante
74.191
Capitaluri proprii
128.254
Venituri totale
159.602
Cheltuieli totale
75.317
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
74.191
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
144.839
Rezultat net
82.352
Angajați
1
Datorii
122.104
Active imobilizate
174.768
Active circulante
112.713
Capitaluri proprii
165.377
Venituri totale
144.839
Cheltuieli totale
59.206
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
112.713
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-19

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2016-02-23 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-18–2026-10-19 · verificat 2026-10-19.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
35696763
Număr de înregistrare
J12/776/2016
Înmatriculare
23 februarie 2016
EUID
ROONRC.J12/776/2016
Formă juridică
SRL
Sediu social
PORII 152 7 Sat Floreşti, Comuna Floreşti Cluj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. PORII 152 Floreşti CLUJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
23 februarie 2016
Înregistrare fiscală
5 ianuarie 2024
Telefon
0757417989 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
GHIMICI ALIN GHEORGHE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TOP ADMIN SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 23.02.2016
Înregistrare fiscală
23 februarie 2016
Număr registrul comerțului
J12/776/2016
Cod CAEN
6832
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Contact și adrese

Telefon
0757417989 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. PORII, NR.152, BL.7, AP.58
Cod poștal fiscal
407280
Strada sediului
Str. Porii
Numărul sediului
152
Localitatea sediului
Sat Floreşti Com. Floreşti
Județul sediului
CLUJ
Codul poștal al sediului
407280
Strada domiciliului fiscal
Str. Porii
Numărul domiciliului fiscal
152
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Floreşti Com. Floreşti
Județul domiciliului fiscal
CLUJ
Cod poștal domiciliu fiscal
407280

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 septembrie 2022
TVA până la
9 ianuarie 2024
Anulare operată la
9 ianuarie 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

7 activități autorizate

CAEN 3811 Rev. 2Colectarea deșeurilor nepericuloase

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4762 Rev. 2Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate

CAEN 6832 Rev. 2Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

CAEN 8121 Rev. 2Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-19Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujSat Floreşti, Comuna FloreştiCAEN 6832
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI