Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 12,5 mil. lei, față de 12,1 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025TORO TECH CONSTRUCT SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în creștere. Marjă în creștere.
TORO TECH CONSTRUCT SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 5. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 21,3% în 2025, față de 9,4% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 9,5% · n=868Cifra de afaceri: +3% față de anul anterior.Marjă netă 21,3% · +11,9 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14 mil. lei | 12,1 mil. lei | 12,5 mil. lei | +3% față de anul anterior |
| Rezultat net | 2,3 mil. lei | 1,1 mil. lei | 2,7 mil. lei | +132,5% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 3,4 mil. lei | 1,1 mil. lei | 2,7 mil. lei | +132,4% față de anul anterior |
| Datorii | 6,1 mil. lei | 6,6 mil. lei | 8,3 mil. lei | +26,2% față de anul anterior |
| Creanțe | 7,2 mil. lei | 5,6 mil. lei | 8,4 mil. lei | +50,1% față de anul anterior |
| Angajați | 52 | 48 | 38 | -20,8% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 9,5% (n=868) · 2024: 9,4% (n=921)
Mediana sectorului: 2025: 11% (n=848) · 2024: 12,1% (n=897)
Mediana sectorului: 2025: 35,7% (n=822) · 2024: 33,2% (n=883)
Mediana sectorului: 2025: 434.799 lei (n=817) · 2024: 381.048 lei (n=857)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 38% (n=848) · 2024: 41,5% (n=897)
Mediana sectorului: 2025: 59,7% (n=848) · 2024: 55,8% (n=897)
Mediana sectorului: 2025: 20,8% (n=848) · 2024: 21,1% (n=897)
Mediana sectorului: 2025: 1,25× (n=923) · 2024: 1,33× (n=977)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 103,9 zile (n=855) · 2024: 96,6 zile (n=903)
Mediana sectorului: 2025: 34,7 zile (n=778) · 2024: 35,2 zile (n=810)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 12.468.855
- Rezultat net
- 2.655.875
- Angajați
- 38
- Datorii
- 8.337.316
- Active imobilizate
- 1.454.899
- Active circulante
- 9.541.623
- Capitaluri proprii
- 2.657.075
- Venituri totale
- 12.570.103
- Cheltuieli totale
- 9.491.806
- Stocuri
- 489.977
- Creanțe
- 8.413.321
- Casă și conturi la bănci
- 638.325
- Cheltuieli în avans
- 22.369
- Venituri în avans
- 24.500
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 1.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 12.107.827
- Rezultat net
- 1.142.192
- Angajați
- 48
- Datorii
- 6.605.717
- Active imobilizate
- 1.670.806
- Active circulante
- 6.108.477
- Capitaluri proprii
- 1.143.392
- Venituri totale
- 12.127.791
- Cheltuieli totale
- 10.768.083
- Stocuri
- 147.533
- Creanțe
- 5.606.776
- Casă și conturi la bănci
- 354.168
- Cheltuieli în avans
- 4.826
- Venituri în avans
- 35.000
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 1.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 14.025.361
- Rezultat net
- 2.328.466
- Angajați
- 52
- Datorii
- 6.066.566
- Active imobilizate
- 1.930.141
- Active circulante
- 7.630.843
- Capitaluri proprii
- 3.448.918
- Venituri totale
- 14.052.306
- Cheltuieli totale
- 11.388.713
- Stocuri
- 386.812
- Creanțe
- 7.221.421
- Casă și conturi la bănci
- 22.610
- Cheltuieli în avans
- 0
- Venituri în avans
- 45.500
- Provizioane
- 0
- Capital subscris vărsat
- 1.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 11.442.216
- Rezultat net
- 1.890.538
- Angajați
- 50
- Datorii
- 5.821.885
- Active imobilizate
- 1.737.332
- Active circulante
- 5.976.131
- Capitaluri proprii
- 1.891.578
- Venituri totale
- 11.461.663
- Cheltuieli totale
- 9.275.142
- Stocuri
- 881.212
- Creanțe
- 3.471.878
- Casă și conturi la bănci
- 1.623.041
- Cheltuieli în avans
- 0
- Venituri în avans
- 0
- Provizioane
- 0
- Capital subscris vărsat
- 1.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 7.452.979
- Rezultat net
- 1.118.254
- Angajați
- 40
- Datorii
- 660.902
- Active imobilizate
- 999.598
- Active circulante
- 3.850.652
- Capitaluri proprii
- 4.189.348
- Venituri totale
- 7.613.801
- Cheltuieli totale
- 6.308.343
- Stocuri
- 18.655
- Creanțe
- 1.723.924
- Casă și conturi la bănci
- 2.108.073
- Cheltuieli în avans
- 0
- Venituri în avans
- 0
- Provizioane
- 0
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 7.123.209
- Rezultat net
- 1.265.395
- Angajați
- 35
- Datorii
- 566.601
- Active imobilizate
- 929.282
- Active circulante
- 3.161.050
- Capitaluri proprii
- 3.523.731
- Venituri totale
- 7.235.338
- Cheltuieli totale
- 5.768.398
- Stocuri
- 2.202
- Creanțe
- 1.211.441
- Casă și conturi la bănci
- 1.947.407
- Cheltuieli în avans
- 0
- Venituri în avans
- 0
- Provizioane
- 0
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2014-04-02 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
3 dosare cu nume identic · 2021-10-17–2026-10-18 · verificat 2026-10-18.
pretentii 51.825 LEI · Fond
1 termen · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite acţiunea. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 51825 lei reprezentând debit restant aferent perioadei octombrie 2024-mai 2025. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de bani reprezentând dobânda legală penalizatoare, aferentă debitului de 51825 lei, calculată de la scadenţa fiecărei sume componente până la data plăţii efective. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 4000 lei reprezentând cheltuieli de judecată sub forma onorariului de avocat. Cu apel în 30 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VIII-a Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 21.10.2025.
Document: _Hotarare 6082/2025 · 2025-10-21
validare poprire · Fond
1 termen · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge cererea de validare poprire formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD, persoană juridică străină înregistrată la Registrul Companiilor Malta Financial Services Authority sub nr. C 62911, cu sediul ales la KRUK ROMÂNIA SRL, la sediul ..., în contradictoriu cu debitorul TOMAC LICA- CLAUDIU, cu domiciliul în ... şi terţul poprit TORO TECH CONSTRUCT SRL, cu sediul în ..., în dosar de executare nr. 3414/M/2024 al BEJ MOROŞAN OANA-GEORGETA şi ŢUGUI CLAUDIA, ca fiind rămasă fără obiect. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la Judecătoria Săveni. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.10.2026.
Document: _Hotarare 1242/2026 · 2026-10-06
cerere de valoare redusă · Fond
18 termene · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge cererea de chemare în judecată, ca rămasă fără obiect. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 50 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 09.09.2024.
Document: Hotarare 8022/2024 · 2024-09-09
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 09.09.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 23.08.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-08-23
Amână cauza
În temeiul art.121 alin.3 din Regulamentul de ordine interioară al instanţelor judecătoreşti, aprobat prin Hotărârea Secţiei pentru judecători a C.S.M. nr.3243/2022 (publicată în M. Of., Partea I, nr.1254 din 27.12.2022), potrivit căruia “în situaţiile prevăzute la alin.(2), dacă niciunul dintre membrii completului nu poate lua măsurile necesare, acestea vor fi luate de către preşedintele de secţie sau, dacă nu există secţii, de către preşedintele instanţei sau judecătorul din lista de permanenţă”, Întrucât preşedintele completului sus-arătat şi preşedintele de secţie civilă lipsesc, fiind în concediul legal de odihnă, Vicepreşedintele instanţei, în temeiul art.11 raportat la art.10 alin.2 din ROI, Amână pronunţarea în prezenta cauză la data de 23.08.2024.
Document: Rezolutie · 2024-08-07
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 07.08.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 23.07.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-07-23
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 23.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 17.07.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-07-17
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 17.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 01.07.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-07-01
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 01.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 13.06.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-06-13
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 13.06.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 29.05.2024. .
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-05-29
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 29.05.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 13.05.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-05-13
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 13.05.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 29.04.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-04-29
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 29.04.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 12.04.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-04-12
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 12.04.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 27.03.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-03-27
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 27.03.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 11.03.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-03-11
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 11.03.2024, când soluţia se va pune la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 23.02.2024.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-02-23
Amână cauza
Fixează termen de judecată la data de 23.02.2024.
Document: Rezolutie · 2023-10-10
Amână cauza
Având în vedere că prin Hotărârea nr.4/20.06.2023 a Adunării Generale a judecătorilor Judecătoriei Sectorului 5 Bucureşti, accesibilă pe site-ul instanţei, s-a hotărât suspendarea activităţii Judecătoriei Sectorului 5 Bucureşti, pe perioadă nedeterminată, Urmează a acorda un nou termen administrativ în acest sens. Cu precizarea că termenul administrativ sus-arătat a fost stabilit pentru asigurarea evidenţei dosarului în sistemul ECRIS, putând fi modificat ulterior, prin proces-verbal, în cazul prelungirii suspendării activităţii instanţei. Termen administrativ – 10.10.2023, pe C13 – civil Adm. (fără prezenţa părţilor)
Document: Rezolutie · 2023-08-30
Amână cauza
Pentru a formula întâmpinare. Termenul acordat este unul administrativ, fără prezenta părţilor.
Document: Rezolutie · 2023-06-13
Amână cauza
Pentru îndeplinirea unor obligaţii. Termenul acordat este unul administrativ, fără prezenta părţilor.
Document: Rezolutie · 2023-05-02
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 33013465
- Număr de înregistrare
- J2014004091409
- Înmatriculare
- 2 aprilie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014004091409
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- DRUMUL FUNIGEILOR 45 Bucureşti Sectorul 5 Bucureşti
- Adresă fiscală
- Str DRUMUL FUNIGEILOR 45 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 2 aprilie 2014
- Înregistrare fiscală
- 22 ianuarie 2025
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- IONESCU VALENTIN-CARMELO
- administrator
- MECLEA CRISTIAN
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- TORO TECH CONSTRUCT SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 02.04.2014
- Înregistrare fiscală
- 2 aprilie 2014
- Număr registrul comerțului
- J2014004091409
- Cod CAEN
- 4321
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Contact și adrese
- Domiciliu fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR DRUMUL FUNIGEILOR, NR.45
- Strada sediului
- Str DRUMUL FUNIGEILOR
- Numărul sediului
- 45
- Localitatea sediului
- Sector 5 Mun. Bucureşti
- Județul sediului
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Strada domiciliului fiscal
- Str DRUMUL FUNIGEILOR
- Numărul domiciliului fiscal
- 45
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sector 5 Mun. Bucureşti
- Județul domiciliului fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 14 mai 2014
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 14 mai 2014
- TVA la încasare până la
- 1 noiembrie 2018
- Actualizare TVA la încasare
- 29 octombrie 2018
- Publicare TVA la încasare
- 30 octombrie 2018
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Categorie de administrare fiscală ANAF
Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.
- Categorie
- contribuabil mijlociu
- Administrație teritorială
- Municipiul București
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
21 activități autorizate
CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.
CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri
CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații
CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare
CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management
CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.
CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie
CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-18 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.