Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A.

TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A.

CUI 19044296 · SA· Municipiul Bistriţa

mandat administratori expiratONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Rezultat net pozitiv.

TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. are sediul în Municipiul Bistriţa. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Context de verificat
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025127,2 mil. leiFără an comparabil2020: 77.411.9312021: 98.905.7852022: 129.892.5692023: 111.013.1992024: 02025: 127.247.510
Rezultat net 20255,3 mil. lei+87,6% față de anul anterior2020: 5.326.9912021: 6.883.9832022: 11.529.3372023: 7.566.3242024: 2.846.9532025: 5.341.455
Angajați 202538-100% față de anul anterior2020: 332021: 392022: 402023: 422024: 2.515.5722025: 38
Capitaluri proprii 202511,6 mil. leiFără an comparabil2020: 7.559.6912021: 10.143.6742022: 14.048.0112023: 11.752.4992024: 02025: 11.609.526
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate065 mil.130 mil.2020: 77,4 mil. lei77,4 mil.20202021: 98,9 mil. lei98,9 mil.20212022: 129,9 mil. lei129,9 mil.20222023: 111 mil. lei111 mil.20232024: 0 lei020242025: 127,2 mil. lei127,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%4,9%9,9%Mediana sectorului (2025): 9,9% · n=2432020: 6,9%6,9%20202021: 7%7%20212022: 8,9%8,9%20222023: 6,8%6,8%202320242025: 4,2%4,2%2025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: 4,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii11,6 mil. leiFără an comparabil
Datorii14,3 mil. leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri111 mil. lei0 lei127,2 mil. leiFără an comparabil
Rezultat net7,6 mil. lei2,8 mil. lei5,3 mil. lei+87,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii11,8 mil. lei0 lei11,6 mil. leiFără an comparabil
Datorii17,5 mil. lei0 lei14,3 mil. leiFără an comparabil
Creanțe13,8 mil. lei12,6 mil. lei12,5 mil. lei-1,2% față de anul anterior
Angajați422.515.57238-100% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului broker de asigurare. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri4,2%9,9%n=243—613%n=232
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive46%42,3%n=223——
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36035,27 zile70,04 zilen=243—3.437,37 zilen=232
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați3.348.619 lei424.232 lein=2300 lei0 lein=203

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

broker de asigurare
Cifră de afaceri
127.247.510
Rezultat net
5.341.455
Angajați
38
Datorii
14.275.921
Active imobilizate
4.772.136
Active circulante
—
Capitaluri proprii
11.609.526
Venituri totale
127.492.411
Cheltuieli totale
121.201.142
Stocuri
—
Creanțe
12.468.419
Casă și conturi la bănci
8.563.810
Cheltuieli în avans
80.788
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
500.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

broker de asigurare
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
2.846.953
Angajați
2.515.572
Datorii
0
Active imobilizate
3.967.892
Active circulante
—
Capitaluri proprii
0
Venituri totale
2.846.953
Cheltuieli totale
0
Stocuri
—
Creanțe
12.613.816
Casă și conturi la bănci
8.381.980
Cheltuieli în avans
42.529
Venituri în avans
—
Provizioane
15.738.328
Capital subscris vărsat
9.268.071
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

broker de asigurare
Cifră de afaceri
111.013.199
Rezultat net
7.566.324
Angajați
42
Datorii
17.483.250
Active imobilizate
4.290.301
Active circulante
—
Capitaluri proprii
11.752.499
Venituri totale
111.525.012
Cheltuieli totale
102.743.805
Stocuri
—
Creanțe
13.816.551
Casă și conturi la bănci
6.782.917
Cheltuieli în avans
56.622
Venituri în avans
—
Provizioane
590.823
Capital subscris vărsat
500.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

broker de asigurare
Cifră de afaceri
129.892.569
Rezultat net
11.529.337
Angajați
40
Datorii
17.502.790
Active imobilizate
4.607.511
Active circulante
—
Capitaluri proprii
14.048.011
Venituri totale
130.066.871
Cheltuieli totale
116.847.805
Stocuri
—
Creanțe
12.599.247
Casă și conturi la bănci
8.819.527
Cheltuieli în avans
40.339
Venituri în avans
—
Provizioane
515.823
Capital subscris vărsat
500.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

broker de asigurare
Cifră de afaceri
98.905.785
Rezultat net
6.883.983
Angajați
39
Datorii
12.769.108
Active imobilizate
4.879.670
Active circulante
—
Capitaluri proprii
10.143.674
Venituri totale
98.946.984
Cheltuieli totale
90.793.162
Stocuri
—
Creanțe
8.641.665
Casă și conturi la bănci
10.578.292
Cheltuieli în avans
49.546
Venituri în avans
—
Provizioane
1.236.391
Capital subscris vărsat
500.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

broker de asigurare
Cifră de afaceri
77.411.931
Rezultat net
5.326.991
Angajați
33
Datorii
7.260.339
Active imobilizate
4.060.086
Active circulante
—
Capitaluri proprii
7.559.691
Venituri totale
77.446.071
Cheltuieli totale
71.361.318
Stocuri
—
Creanțe
4.153.504
Casă și conturi la bănci
4.576.429
Cheltuieli în avans
26.895
Venituri în avans
—
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
500.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Context de verificat
0semnale de urmărit · 1 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Mențiune în starea firmei

mandat administratori expirat

ONRC · 2026-09-03

Starea verificărilor

ONRCmandat administratori expirat2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-08

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-30Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Mențiune în starea firmei

mandat administratori expirat

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2006-09-25 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-07–2026-10-08 · verificat 2026-10-08.

Dosar 6944/189/20252025-08-01 · Judecătoria BARLAD · Intervenient

plângere contravenţională PV SERIA EAVSX10002512149000000058139 · Fond

5 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-10-08 · 08:30

Soluție indisponibilă

2026-09-23 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 08.10.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 23.09.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-09-23

2026-09-09 · 11:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 23.09.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.09.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-09-09

2026-03-11 · 14:00

Amână cauza

În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 09.09.2026.

Document: incheieredesedinta · 2026-03-11

2026-01-08 · 13:00

Amână cauza

Amână cauza şi acordă termen la 11.03.2026 ora 14:00 pentru a se cita intervenienţii.

Document: incheieredesedinta · 2026-01-08

Dosar 8080/3/2020/a252024-05-28 · Tribunalul BUCURESTI · Creditor

contestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar impotriva masurii prin care a fost respinsa solicitarea de inscriere la masa credala (UAT COMUNA CARCEA) · Fond

2 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2024-09-30 · 09:00

Respinge cererea

Respinge contesta?ia, ca neîntemeiată. Cu apel, în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă, ce va fi depus la Tribunalul Bucureşti Secţia a VII-a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţie la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, 30.09.2024.

Document: Hotarare 4372/2024 · 2024-09-30

2024-09-20 · 10:00

Amână pronunţarea

Amâna pronunţarea pentru data de 30.09.2024 Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 20.09.2024

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-09-20

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

6 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

2.903 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
19044296
Număr de înregistrare
J2006000674065
Înmatriculare
25 septembrie 2006
EUID
ROONRC.J2006000674065
Formă juridică
SA
Sediu social
Calea Moldovei 13 Municipiul Bistriţa Bistriţa-Năsăud · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str Calea Moldovei 13 Bistriţa BISTRIŢA-NĂSĂUD · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
25 septembrie 2006
Înregistrare fiscală
17 martie 2025
Telefon
0729048084 · Firme cu același număr
Fax
0263235910

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BOBU CARMEN LOREDANA
administrator
DENEȘ DANIELA-TASIA
administrator
LOGIN GABRIEL
administrator
NICULAE DAN
administrator
ȚUICĂ GABRIEL-ALEXANDRU
reprezentant al persoanei juridice
NEAG RAMONA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 25.09.2006
Înregistrare fiscală
25 septembrie 2006
Număr registrul comerțului
J2006000674065
Cod CAEN
6622
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bistriţa Năsăud

Contact și adrese

Telefon
0729048084 · Firme cu același număr
Fax
0263235910 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. CALEA MOLDOVEI, NR.13
Cod poștal fiscal
420096
Strada sediului
Str. Calea Moldovei
Numărul sediului
13
Localitatea sediului
Mun. Bistriţa
Județul sediului
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Codul poștal al sediului
420096
Strada domiciliului fiscal
Str. Calea Moldovei
Numărul domiciliului fiscal
13
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Bistriţa
Județul domiciliului fiscal
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Cod poștal domiciliu fiscal
420096

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (2.903) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA130 din 2.903 înregistrări (4,5%) · Vezi relația

PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS60 din 2.903 înregistrări (2,1%) · Vezi relația

CARPATMONTANA SERV S.A.56 din 2.903 înregistrări (1,9%) · Vezi relația

COMUNA DUMBRAVITA52 din 2.903 înregistrări (1,8%) · Vezi relația

SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL51 din 2.903 înregistrări (1,8%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)2.037 din 2.903 înregistrări (70,2%) · Vezi selecția

Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)371 din 2.903 înregistrări (12,8%) · Vezi selecția

Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)121 din 2.903 înregistrări (4,2%) · Vezi selecția

Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)120 din 2.903 înregistrări (4,1%) · Vezi selecția

Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)70 din 2.903 înregistrări (2,4%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

30 iunie 2026Achiziție directă

GR 05 GSP

Autoritate: GIURGIU SERVICII PUBLICE S.R.L.

CPV 66516100-1 — Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 66516100-1

Vezi detaliile atribuirii →
2.907 leiValoare publicată
30 iunie 2026Achiziție directă

RCA autovehicul GL 06 XKU

Autoritate: Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati

CPV 66514110-0 — Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 66514110-0

Vezi detaliile atribuirii →
1.088 leiValoare publicată
29 iunie 2026Achiziție directă

RCA CV 06 PCD

Autoritate: COMUNA DOBARLAU

CPV 66516100-1 — Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 66516100-1

Vezi detaliile atribuirii →
822 leiValoare publicată
26 iunie 2026Achiziție directă

Servicii de asigurare RCA GR.05.XGO

Autoritate: DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU

CPV 66516100-1 — Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 66516100-1

Vezi detaliile atribuirii →
1.420 leiValoare publicată
26 iunie 2026Achiziție directă

RCA

Autoritate: BIBLIOTECA „GH. ASACHI”

CPV 66516100-1 — Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 66516100-1

Vezi detaliile atribuirii →
1.351 leiValoare publicată
26 iunie 2026Achiziție directă

PACHET ACCIDENTE PERSOANE 3 AUTO

Autoritate: COMUNA DUMBRAVITA

CPV 66512100-3 — Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 66512100-3

Vezi detaliile atribuirii →
3.281 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Bistrița-Năsăud

Identificatori LEI și structură contabilă

Înregistrări GLEIF asociate exact prin CUI sau printr-un număr ONRC unic, colectate la 2 octombrie 2026. Relațiile indică părinții care consolidează contabil entitatea; nu descriu automat acționariatul sau beneficiarul real. Un LEI nereînnoit nu înseamnă că firma este inactivă.

TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A.

LEI
2549002L6GTDDQUIU279
Stare LEI
emis și reînnoit la termen
Stare entitate în GLEIF
activă în evidența LEI
Categorie
entitate juridică
Identificator validat
19044296 · Asociere prin CUI
Nivel de validare
validare completă
Prima înregistrare LEI
6 noiembrie 2017
Ultima actualizare
15 octombrie 2025
Următoarea reînnoire
2 noiembrie 2026
Adresă juridică LEI
CALEA MOLDOVEI, 13, BISTRIȚA, RO-BN, 420096, RO
Părinte direct de consolidare
Nu este cunoscut un părinte conform definiției de consolidare contabilă.
Părinte final de consolidare
Nu este cunoscut un părinte conform definiției de consolidare contabilă.

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

8 activități autorizate

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 5221 Rev. 3Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CAEN 6499 Rev. 3Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

CAEN 6612 Rev. 3Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare

CAEN 6619 Rev. 3Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

CAEN 6622 Rev. 3Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

CAEN 6629 Rev. 3Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii

CAEN 8699 Rev. 3Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-08Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Bistriţa-NăsăudMunicipiul BistriţaCalea MoldoveiCAEN 6622
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI