Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TUNDECOR HOME WEDDING S.R.L.

TUNDECOR HOME WEDDING S.R.L.

CUI 38889424 · SRL· Municipiul Târgu Mureş

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

TUNDECOR HOME WEDDING S.R.L. are sediul în Municipiul Târgu Mureş. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+23,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1 mil. lei, față de 832,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut38,5%

Marja netă calculată este 38,5% în 2025, față de 37% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+62,8%

Datoriile raportate sunt 241,3 K lei în 2025, față de 148,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251 mil. lei+23,3% față de anul anterior2020: 145.4702021: 246.0492022: 351.8222023: 513.3972024: 832.2162025: 1.026.251
Rezultat net 2025394,6 K lei+28,3% față de anul anterior2020: 57.1792021: 128.9132022: 186.7722023: 158.0812024: 307.5582025: 394.616
Angajați 20253+0% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 32025: 3
Capitaluri proprii 20251,4 mil. lei+27% față de anul anterior2020: 306.4562021: 435.3682022: 622.1412023: 783.5962024: 1.091.0012025: 1.385.617
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0513 K1 mil.2020: 145,5 K lei145,5 K20202021: 246 K lei246 K20212022: 351,8 K lei351,8 K20222023: 513,4 K lei513,4 K20232024: 832,2 K lei832,2 K20242025: 1 mil. lei1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%26,5%53,1%Mediana sectorului (2025): 19,5% · n=28872020: 39,3%39,3%20202021: 52,4%52,4%20212022: 53,1%53,1%20222023: 30,8%30,8%20232024: 37%37%20242025: 38,5%38,5%2025

Cifra de afaceri: +23,3% față de anul anterior. Marja netă: 38,5%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii1,4 mil. lei+27% față de anul anterior
Datorii241,3 K lei+62,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri513,4 K lei832,2 K lei1 mil. lei+23,3% față de anul anterior
Rezultat net158,1 K lei307,6 K lei394,6 K lei+28,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii783,6 K lei1,1 mil. lei1,4 mil. lei+27% față de anul anterior
Datorii112,6 K lei148,2 K lei241,3 K lei+62,8% față de anul anterior
Creanțe18,2 K lei45,2 K lei13,6 K lei-69,8% față de anul anterior
Angajați133+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri38,5%19,5%n=2.88737%23,1%n=3.976
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)85,4%58,8%n=2.15488,3%65,8%n=2.949
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)14,9%40,4%n=2.15412%33,1%n=2.949
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)42,9%14,5%n=2.15412,6%13%n=2.949
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)24,3%16,6%n=2.15424,9%18,4%n=2.948
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive28,5%57,3%n=2.68928,2%56,9%n=3.710
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii3,84×1,73×n=3.4277,29×2,31×n=4.646
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3604,78 zile84,68 zilen=2.62719,54 zile71,53 zilen=3.487
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36068,51 zile15,18 zilen=1.23773,2 zile15,75 zilen=1.602
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați342.084 lei157.956 lein=1.650277.405 lei144.680 lein=2.393

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.026.251
Rezultat net
394.616
Angajați
3
Datorii
241.319
Active imobilizate
696.084
Active circulante
926.789
Capitaluri proprii
1.385.617
Venituri totale
1.120.724
Cheltuieli totale
702.305
Stocuri
195.296
Creanțe
13.629
Casă și conturi la bănci
717.864
Cheltuieli în avans
4.063
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
832.216
Rezultat net
307.558
Angajați
3
Datorii
148.188
Active imobilizate
155.563
Active circulante
1.080.423
Capitaluri proprii
1.091.001
Venituri totale
925.454
Cheltuieli totale
599.522
Stocuri
169.217
Creanțe
45.178
Casă și conturi la bănci
866.028
Cheltuieli în avans
3.203
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
513.397
Rezultat net
158.081
Angajați
1
Datorii
112.615
Active imobilizate
139.486
Active circulante
754.000
Capitaluri proprii
783.596
Venituri totale
520.061
Cheltuieli totale
357.493
Stocuri
159.529
Creanțe
18.219
Casă și conturi la bănci
576.252
Cheltuieli în avans
2.725
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
351.822
Rezultat net
186.772
Angajați
1
Datorii
8.998
Active imobilizate
—
Active circulante
631.139
Capitaluri proprii
622.141
Venituri totale
351.822
Cheltuieli totale
162.201
Stocuri
7.116
Creanțe
586
Casă și conturi la bănci
623.437
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
246.049
Rezultat net
128.913
Angajați
1
Datorii
20.166
Active imobilizate
—
Active circulante
455.534
Capitaluri proprii
435.368
Venituri totale
246.049
Cheltuieli totale
114.675
Stocuri
296
Creanțe
11.180
Casă și conturi la bănci
444.058
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
145.470
Rezultat net
57.179
Angajați
1
Datorii
6.454
Active imobilizate
—
Active circulante
312.910
Capitaluri proprii
306.456
Venituri totale
148.335
Cheltuieli totale
89.783
Stocuri
3.019
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
309.891
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-02-19 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38889424
Număr de înregistrare
J2018000262263
Înmatriculare
19 februarie 2018
EUID
ROONRC.J2018000262263
Formă juridică
SRL
Sediu social
NICOLAE BĂLCESCU 42 Municipiul Târgu Mureş Mureş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str NICOLAE BĂLCESCU 42 Târgu Mureş MUREŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
19 februarie 2018
Înregistrare fiscală
31 martie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
VAJDA TŰNDE MARGITKA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TUNDECOR HOME WEDDING S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 19.02.2018
Înregistrare fiscală
19 februarie 2018
Număr registrul comerțului
J2018000262263
Cod CAEN
4776
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.42
Cod poștal fiscal
540195
Strada sediului
Str. Nicolae Bălcescu
Numărul sediului
42
Localitatea sediului
Mun. Târgu Mureş
Județul sediului
MUREŞ
Codul poștal al sediului
540195
Strada domiciliului fiscal
Str. Nicolae Bălcescu
Numărul domiciliului fiscal
42
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Târgu Mureş
Județul domiciliului fiscal
MUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
540195

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 decembrie 2022
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 decembrie 2022
Actualizare TVA la încasare
10 noiembrie 2022
Publicare TVA la încasare
11 noiembrie 2022
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

20 activități autorizate

CAEN 4622 Rev. 3Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4725 Rev. 3Comerț cu amănuntul al băuturilor

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 4776 Rev. 3Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5520 Rev. 3Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5530 Rev. 3Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5612 Rev. 3Activități ale unităților mobile de alimentație

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 7411 Rev. 3Activități de design industrial și vestimentar

CAEN 9321 Rev. 3Activități ale parcurilor tematice și de distracții

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MureşMunicipiul Târgu MureşCAEN 7410
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI