Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ULTRAFOG TRAVEL S.R.L.

ULTRAFOG TRAVEL S.R.L.

CUI 42314785 · SRL· Bucureşti Sectorul 2· Alte servicii de rezervare și asistență turistică

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

ULTRAFOG TRAVEL S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 2 și raportează activitatea alte servicii de rezervare și asistență turistică. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2022.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2022631,4 K leiFără an comparabil2020: 310.8822021: 2.148.0282022: 631.427
Rezultat net 20220 leiFără an comparabil2020: 141.8002021: 1.228.2592022: 0
Angajați 20221Fără an comparabil2020: 22021: 22022: 1
Capitaluri proprii 202245,3 K leiFără an comparabil2020: 142.8002021: 1.371.0602022: 45.256
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.2 mil.2020: 310,9 K lei310,9 K20202021: 2,1 mil. lei2,1 mil.20212022: 631,4 K lei631,4 K2022

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%28,6%57,2%Mediana sectorului (2022): 0% · n=282020: 45,6%45,6%20202021: 57,2%57,2%20212022: 0%0%2022
Capital și datorii2022 comparat cu —
Capitaluri proprii45,3 K leiFără an comparabil
Datorii0 leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202020212022Ultima variație
Cifră de afaceri310,9 K lei2,1 mil. lei631,4 K leiFără an comparabil
Rezultat net141,8 K lei1,2 mil. lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii142,8 K lei1,4 mil. lei45,3 K leiFără an comparabil
Datorii7,1 K lei10,3 K lei0 leiFără an comparabil
Creanțe17 K lei1,2 mil. lei2,6 K leiFără an comparabil
Angajați221Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2022Sector 2022
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=28
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=26
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3601,49 zile60,98 zilen=24
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați631.427 lei285.005 lein=20

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
631.427
Rezultat net
0
Angajați
1
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
45.256
Capitaluri proprii
45.256
Venituri totale
631.844
Cheltuieli totale
381.474
Stocuri
—
Creanțe
2.619
Casă și conturi la bănci
42.637
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.148.028
Rezultat net
1.228.259
Angajați
2
Datorii
10.332
Active imobilizate
0
Active circulante
1.381.392
Capitaluri proprii
1.371.060
Venituri totale
2.153.559
Cheltuieli totale
905.499
Stocuri
—
Creanțe
1.160.236
Casă și conturi la bănci
221.156
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
310.882
Rezultat net
141.800
Angajați
2
Datorii
7.052
Active imobilizate
1.722
Active circulante
148.130
Capitaluri proprii
142.800
Venituri totale
311.021
Cheltuieli totale
166.112
Stocuri
—
Creanțe
16.986
Casă și conturi la bănci
131.144
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2023-08-28Sursa bilanțului 2022Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2022.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
42314785
Număr de înregistrare
J40/2739/2020
Înmatriculare
25 februarie 2020
EUID
ROONRC.J40/2739/2020
Formă juridică
SRL
Sediu social
TURNĂTORILOR 22 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CANALI ANGELO

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ULTRAFOG TRAVEL S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 21.06.2023
Înregistrare fiscală
25 februarie 2020
Număr registrul comerțului
J40/2739/2020
Cod CAEN
7990
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. TURNĂTORILOR, NR.22, SUBSOL, CAMERA 2
Cod poștal fiscal
23748
Strada sediului
Str. Turnătorilor
Numărul sediului
22
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
23748
Detalii sediu
SUBSOL, CAMERA 2
Strada domiciliului fiscal
Str. Turnătorilor
Numărul domiciliului fiscal
22
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
23748
Detalii domiciliu fiscal
SUBSOL, CAMERA 2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
12 martie 2020
TVA până la
21 iunie 2023
Anulare operată la
22 iunie 2023
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

61 activități autorizate

CAEN 1820 Rev. 2Reproducerea înregistrărilor

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4511 Rev. 2Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)

CAEN 4519 Rev. 2Comerț cu alte autovehicule

CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor

CAEN 4531 Rev. 2Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4662 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte

CAEN 4663 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții

CAEN 4669 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 5811 Rev. 2Activități de editare a cărților

CAEN 5812 Rev. 2Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare

CAEN 5813 Rev. 2Activități de editare a ziarelor

CAEN 5819 Rev. 2Alte activități de editare

CAEN 5821 Rev. 2Activități de editare a jocurilor de calculator

CAEN 5829 Rev. 2Activități de editare a altor produse software

CAEN 5911 Rev. 2Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CAEN 5912 Rev. 2Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CAEN 5913 Rev. 2Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune

CAEN 6110 Rev. 2Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu

CAEN 6120 Rev. 2Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)

CAEN 6190 Rev. 2Alte activități de telecomunicații

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6203 Rev. 2Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6312 Rev. 2Activități ale portalurilor web

CAEN 6399 Rev. 2Alte activități de servicii informaționale n.c.a.

CAEN 6420 Rev. 2Activități ale holdingurilor

CAEN 6810 Rev. 2Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6831 Rev. 2Agenții imobiliare

CAEN 6832 Rev. 2Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

CAEN 7010 Rev. 2Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate

CAEN 7021 Rev. 2Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7111 Rev. 2Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 2Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7311 Rev. 2Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7312 Rev. 2Servicii de reprezentare media

CAEN 7320 Rev. 2Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7410 Rev. 2Activități de design specializat

CAEN 7420 Rev. 2Activități fotografice

CAEN 7430 Rev. 2Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7830 Rev. 2Servicii de furnizare și management a forței de muncă

CAEN 7911 Rev. 2Activități ale agențiilor turistice

CAEN 7912 Rev. 2Activități ale tur-operatorilor

CAEN 7990 Rev. 2Alte servicii de rezervare și asistență turistică

CAEN 8110 Rev. 2Activități de servicii suport combinate

CAEN 8121 Rev. 2Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8130 Rev. 2Activități de întreținere peisagistică

CAEN 8211 Rev. 2Activități combinate de secretariat

CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

CAEN 8220 Rev. 2Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)

CAEN 8230 Rev. 2Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2022.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20222023-08-28—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2CAEN 7990
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI