Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/UNFOLLOW MEDIA S.R.L.

UNFOLLOW MEDIA S.R.L.

CUI 45621997 · SRL· Loc. Deta, Oraş Deta

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

UNFOLLOW MEDIA S.R.L. are sediul în Loc. Deta, Oraş Deta. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20257,8 K leiFără an comparabil
Rezultat net 20252,9 K leiFără an comparabil
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 20253,1 K leiFără an comparabil
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate04 K8 K2025: 7,8 K lei7,8 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%18,7%37,3%Mediana sectorului (2025): 7,2% · n=18972025: 37,3%37,3%2025
Capital și datorii2025 comparat cu —
Capitaluri proprii3,1 K leiFără an comparabil
Datorii1,9 K leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator2025Ultima variație
Cifră de afaceri7,8 K leiFără an comparabil
Rezultat net2,9 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii3,1 K leiFără an comparabil
Datorii1,9 K leiFără an comparabil
Creanțe—Fără an comparabil
Angajați—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri37,3%7,2%n=1.897
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)63,3%32,5%n=1.792
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)39,4%55,4%n=1.792
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)20,5%32,2%n=1.792
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)59,2%4%n=1.792
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive93,5%25,5%n=1.693
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,02×1,07×n=2.399

Istoric financiar complet · 1 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
7.750
Rezultat net
2.894
Angajați
—
Datorii
1.927
Active imobilizate
1.004
Active circulante
3.883
Capitaluri proprii
3.094
Venituri totale
7.750
Cheltuieli totale
4.134
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
3.883
Cheltuieli în avans
134
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-02-10 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45621997
Număr de înregistrare
J2022000560359
Înmatriculare
10 februarie 2022
EUID
ROONRC.J2022000560359
Formă juridică
SRL
Sediu social
DR. VICTOR BABEŞ 2 Loc. Deta, Oraş Deta Timiş
Adresă fiscală
Str DR. VICTOR BABEŞ 2 Deta TIMIŞ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
10 februarie 2022
Înregistrare fiscală
27 august 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
STOIOV ANGELA-MONICA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
UNFOLLOW MEDIA S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 10.02.2022
Înregistrare fiscală
10 februarie 2022
Număr registrul comerțului
J2022000560359
Cod CAEN
9039
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Deta

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. TIMIŞ, ORŞ. DETA, STR. DR. VICTOR BABEŞ, NR.2, CAMERA 1
Cod poștal fiscal
305200
Strada sediului
Str. Dr. Victor Babeş
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Orş. Deta
Județul sediului
TIMIŞ
Codul poștal al sediului
305200
Detalii sediu
CAMERA 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Dr. Victor Babeş
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Deta
Județul domiciliului fiscal
TIMIŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
305200
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 noiembrie 2025
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

67 activități autorizate

CAEN 1330 Rev. 3Finisarea materialelor textile

CAEN 1391 Rev. 3Fabricarea de metraje prin tricotare sau croșetare

CAEN 1399 Rev. 3Fabricarea altor articole textile n.c.a.

CAEN 1410 Rev. 3Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare

CAEN 1429 Rev. 3Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.

CAEN 1725 Rev. 3Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.

CAEN 1811 Rev. 3Tipărirea ziarelor

CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 1813 Rev. 3Servicii pregătitoare pentru pretipărire

CAEN 1814 Rev. 3Legătorie și servicii conexe

CAEN 1820 Rev. 3Reproducerea înregistrărilor

CAEN 2611 Rev. 3Fabricarea componentelor electronice

CAEN 2612 Rev. 3Fabricarea subansamblurilor electronice (module)

CAEN 2620 Rev. 3Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 2630 Rev. 3Fabricarea echipamentelor de comunicații

CAEN 2640 Rev. 3Fabricarea produselor electronice de larg consum

CAEN 2711 Rev. 3Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice

CAEN 2712 Rev. 3Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității

CAEN 2720 Rev. 3Fabricarea de acumulatori și baterii

CAEN 2731 Rev. 3Fabricarea de cabluri cu fibră optică

CAEN 2732 Rev. 3Fabricarea altor fire și cabluri electrice și electronice

CAEN 2733 Rev. 3Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice

CAEN 2790 Rev. 3Fabricarea altor echipamente electrice

CAEN 3213 Rev. 3Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare

CAEN 3220 Rev. 3Fabricarea instrumentelor muzicale

CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4777 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4779 Rev. 3Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 5819 Rev. 3Alte activități de editare

CAEN 5911 Rev. 3Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CAEN 5912 Rev. 3Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CAEN 5913 Rev. 3Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune

CAEN 5920 Rev. 3Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

CAEN 6020 Rev. 3Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video

CAEN 6039 Rev. 3Activități de distribuție a altor conținuturi

CAEN 6110 Rev. 3Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

CAEN 6190 Rev. 3Alte activități de telecomunicații

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7312 Rev. 3Servicii de reprezentare media

CAEN 7411 Rev. 3Activități de design industrial și vestimentar

CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală

CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat

CAEN 7420 Rev. 3Activități fotografice

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8569 Rev. 3Activități de servicii suport pentru învățământ

CAEN 9011 Rev. 3Activități de creație literară și compoziție muzicală

CAEN 9012 Rev. 3Activități de creație în domeniul artelor vizuale

CAEN 9013 Rev. 3Alte activități de creație artistică

CAEN 9020 Rev. 3Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9031 Rev. 3Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole

CAEN 9039 Rev. 3Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică

CAEN 9510 Rev. 3Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2025–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TimişLoc. Deta, Oraş DetaDrumul Victor BabeşCAEN 1812
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI