Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/UNIDOOS PARA LA MUSICA SRL

UNIDOOS PARA LA MUSICA SRL

CUI 25325709 · SRL· Municipiul Constanţa

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

UNIDOOS PARA LA MUSICA SRL are sediul în Municipiul Constanţa. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+279,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 322,9 K lei, față de 85 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut27,7%

Marja netă calculată este 27,7% în 2025, față de -105,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+164,9%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025322,9 K lei+279,9% față de anul anterior2020: 114.2162022: 177.1202023: 281.5302024: 85.0002025: 322.938
Rezultat net 202589,5 K lei+199,9% față de anul anterior2020: 49.0682021: -38.0302022: 139.0872023: 184.7882024: -89.6402025: 89.522
Angajați 20254+300% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 4
Capitaluri proprii 2025577,2 K lei+17,2% față de anul anterior2020: 310.7622021: 272.7322022: 414.5272023: 599.3152024: 492.6762025: 577.211
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0161 K323 K2020: 114,2 K lei114,2 K2020—20212022: 177,1 K lei177,1 K20222023: 281,5 K lei281,5 K20232024: 85 K lei85 K20242025: 322,9 K lei322,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-105,5%-13,5%78,5%Mediana sectorului (2025): 5,2% · n=43282020: 43%43%202020212022: 78,5%78,5%20222023: 65,6%65,6%20232024: -105,5%-105,5%20242025: 27,7%27,7%2025

Cifra de afaceri: +279,9% față de anul anterior. Marja netă: 27,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii577,2 K lei+17,2% față de anul anterior
Datorii268,1 K lei+81,9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri281,5 K lei85 K lei322,9 K lei+279,9% față de anul anterior
Rezultat net184,8 K lei-89,6 K lei89,5 K lei+199,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii599,3 K lei492,7 K lei577,2 K lei+17,2% față de anul anterior
Datorii96,6 K lei147,4 K lei268,1 K lei+81,9% față de anul anterior
Creanțe176 K lei101,6 K lei269,2 K lei+164,9% față de anul anterior
Angajați114+300% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri27,7%5,2%n=4.328-105,5%5,2%n=4.601
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)35,4%8,3%n=3.90532,9%15,6%n=4.023
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)16,4%72,4%n=3.9059,9%67,6%n=4.023
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)82,7%41,6%n=3.90592,9%42,7%n=4.023
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)5,5%0%n=3.904-6%0%n=4.021
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive15,5%21,8%n=3.513-18,2%23,3%n=3.723
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,05×0,72×n=5.9240,72×0,71×n=6.053
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360300,12 zile47,34 zilen=3.688430,45 zile46,55 zilen=3.802
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3604,66 zile20,88 zilen=2.28017,7 zile23,36 zilen=2.325
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați80.735 lei134.906 lein=2.65785.000 lei124.404 lein=2.970

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
322.938
Rezultat net
89.522
Angajați
4
Datorii
268.142
Active imobilizate
1.348.430
Active circulante
282.090
Capitaluri proprii
577.211
Venituri totale
382.333
Cheltuieli totale
292.811
Stocuri
4.179
Creanțe
269.227
Casă și conturi la bănci
8.684
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
785.167
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
85.000
Rezultat net
-89.640
Angajați
1
Datorii
147.381
Active imobilizate
1.389.723
Active circulante
106.145
Capitaluri proprii
492.676
Venituri totale
94.417
Cheltuieli totale
184.057
Stocuri
4.179
Creanțe
101.634
Casă și conturi la bănci
332
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
855.811
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
281.530
Rezultat net
184.788
Angajați
1
Datorii
96.601
Active imobilizate
1.391.558
Active circulante
169.586
Capitaluri proprii
599.315
Venituri totale
281.608
Cheltuieli totale
94.426
Stocuri
-8.456
Creanțe
176.030
Casă și conturi la bănci
2.012
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
865.228
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
177.120
Rezultat net
139.087
Angajați
1
Datorii
333.531
Active imobilizate
1.193.962
Active circulante
418.885
Capitaluri proprii
414.527
Venituri totale
177.190
Cheltuieli totale
36.367
Stocuri
95.359
Creanțe
323.170
Casă și conturi la bănci
356
Cheltuieli în avans
439
Venituri în avans
865.228
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-38.030
Angajați
1
Datorii
248.331
Active imobilizate
1.189.266
Active circulante
211.586
Capitaluri proprii
272.732
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
38.030
Stocuri
174.280
Creanțe
36.154
Casă și conturi la bănci
1.152
Cheltuieli în avans
439
Venituri în avans
880.228
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
114.216
Rezultat net
49.068
Angajați
1
Datorii
149.988
Active imobilizate
1.092.094
Active circulante
248.459
Capitaluri proprii
310.762
Venituri totale
174.720
Cheltuieli totale
120.968
Stocuri
83.099
Creanțe
130.518
Casă și conturi la bănci
34.842
Cheltuieli în avans
424
Venituri în avans
880.227
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
210
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2025-01-22; reactivare la 2025-02-14. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2025-02-14

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-12

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2025-01-22; reactivare la 2025-02-14. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2025-02-14
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2009-03-20 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.

Istoric publicat

Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.

EdițieTotalBuget de statAsigurări socialeȘomajSănătateContestat
2016-03-3146.036 lei44.332 lei1.148 lei59 lei497 lei0 lei

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-11–2026-10-12 · verificat 2026-10-12.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
25325709
Număr de înregistrare
J2009000778131
Înmatriculare
20 martie 2009
EUID
ROONRC.J2009000778131
Formă juridică
SRL
Sediu social
Aleea LOTUS 6 12A Municipiul Constanţa Constanţa · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Aleea LOTUS 6 Constanţa CONSTANŢA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
20 martie 2009
Înregistrare fiscală
19 mai 2026
Telefon
0764747016 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
POPIȘTEANU DAN-SEVER

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
UNIDOOS PARA LA MUSICA SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 20.03.2009
Înregistrare fiscală
23 martie 2009
Număr registrul comerțului
J2009000778131
Cod CAEN
9329
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa

Contact și adrese

Telefon
0724245579 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA LOTUS, NR.6, BL.12A, SC.A, ET.2, AP.9
Cod poștal fiscal
900488
Strada sediului
Aleea Lotus
Numărul sediului
6
Localitatea sediului
Mun. Constanţa
Județul sediului
CONSTANŢA
Codul poștal al sediului
900488
Detalii sediu
Cam.1
Strada domiciliului fiscal
Aleea Lotus
Numărul domiciliului fiscal
6
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Constanţa
Județul domiciliului fiscal
CONSTANŢA
Cod poștal domiciliu fiscal
900488

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
13 martie 2025
Perioada 2: TVA de la
13 iulie 2022
Perioada 2: TVA până la
22 ianuarie 2025
Perioada 2: Anulare operată la
23 ianuarie 2025
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
22 ianuarie 2025
Reactivare
14 februarie 2025
Publicarea deciziei
22 ianuarie 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

29 activități autorizate

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4634 Rev. 3Comerț cu ridicata al băuturilor

CAEN 4637 Rev. 3Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 5320 Rev. 3Alte activități poștale și de curier

CAEN 5520 Rev. 3Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5612 Rev. 3Activități ale unităților mobile de alimentație

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 6831 Rev. 3Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7312 Rev. 3Servicii de reprezentare media

CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9011 Rev. 3Activități de creație literară și compoziție muzicală

CAEN 9013 Rev. 3Alte activități de creație artistică

CAEN 9020 Rev. 3Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9031 Rev. 3Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole

CAEN 9039 Rev. 3Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN 9699 Rev. 3Alte servicii personale n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-12Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ConstanţaMunicipiul ConstanţaAleea LotusCAEN 9329
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI