Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/VALEN STYLE BEAUTY CENTER SRL

VALEN STYLE BEAUTY CENTER SRL

CUI 33888142 · SRL· Bucureşti Sectorul 6

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

VALEN STYLE BEAUTY CENTER SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 6. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+24,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 104,9 K lei, față de 84 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât17,7%

Marja netă calculată este 17,7% în 2025, față de 27,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-6,3%

Datoriile raportate sunt 119,6 K lei în 2025, față de 127,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025104,9 K lei+24,9% față de anul anterior2020: 52.0782021: 69.4752022: 107.6192023: 149.8752024: 83.9632025: 104.886
Rezultat net 202518,6 K lei-19,3% față de anul anterior2020: -14.9622021: 29.7552022: 32.4042023: 56.2942024: 22.9882025: 18.550
Angajați 20251+0% față de anul anterior2020: 42021: 12022: 22023: 22024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025-108,3 K lei+14,6% față de anul anterior2020: -263.4132021: -233.6572022: -206.1752023: -149.8812024: -126.8932025: -108.343
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate075 K150 K2020: 52,1 K lei52,1 K20202021: 69,5 K lei69,5 K20212022: 107,6 K lei107,6 K20222023: 149,9 K lei149,9 K20232024: 84 K lei84 K20242025: 104,9 K lei104,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-28,7%7%42,8%Mediana sectorului (2025): 3,1% · n=91902020: -28,7%-28,7%20202021: 42,8%42,8%20212022: 30,1%30,1%20222023: 37,6%37,6%20232024: 27,4%27,4%20242025: 17,7%17,7%2025

Cifra de afaceri: +24,9% față de anul anterior. Marja netă: 17,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-108,3 K lei+14,6% față de anul anterior
Datorii119,6 K lei-6,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri149,9 K lei84 K lei104,9 K lei+24,9% față de anul anterior
Rezultat net56,3 K lei23 K lei18,6 K lei-19,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii-149,9 K lei-126,9 K lei-108,3 K lei+14,6% față de anul anterior
Datorii151,6 K lei127,6 K lei119,6 K lei-6,3% față de anul anterior
Creanțe——578 leiFără an comparabil
Angajați211+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri17,7%3,1%n=9.19027,4%1,3%n=13.055
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,09×0,52×n=10.5140,01×0,51×n=14.983
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3601,98 zile10,68 zilen=6.330—10,82 zilen=8.309
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3605,75 zile22,52 zilen=5.2870,64 zile25,15 zilen=7.322
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați104.886 lei76.053 lein=5.76383.963 lei63.420 lein=8.593

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
104.886
Rezultat net
18.550
Angajați
1
Datorii
119.603
Active imobilizate
—
Active circulante
11.260
Capitaluri proprii
-108.343
Venituri totale
105.590
Cheltuieli totale
85.983
Stocuri
1.674
Creanțe
578
Casă și conturi la bănci
9.008
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
83.963
Rezultat net
22.988
Angajați
1
Datorii
127.582
Active imobilizate
—
Active circulante
689
Capitaluri proprii
-126.893
Venituri totale
84.133
Cheltuieli totale
60.303
Stocuri
150
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
539
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
149.875
Rezultat net
56.294
Angajați
2
Datorii
151.624
Active imobilizate
—
Active circulante
1.743
Capitaluri proprii
-149.881
Venituri totale
149.875
Cheltuieli totale
92.082
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
1.743
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
107.619
Rezultat net
32.404
Angajați
2
Datorii
207.237
Active imobilizate
—
Active circulante
1.062
Capitaluri proprii
-206.175
Venituri totale
107.619
Cheltuieli totale
74.138
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
1.062
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
69.475
Rezultat net
29.755
Angajați
1
Datorii
238.583
Active imobilizate
—
Active circulante
4.926
Capitaluri proprii
-233.657
Venituri totale
69.475
Cheltuieli totale
39.025
Stocuri
4.922
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
4
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
52.078
Rezultat net
-14.962
Angajați
4
Datorii
267.282
Active imobilizate
—
Active circulante
3.869
Capitaluri proprii
-263.413
Venituri totale
62.933
Cheltuieli totale
77.396
Stocuri
3.702
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
167
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2014-12-10 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
33888142
Număr de înregistrare
J2014014320405
Înmatriculare
10 decembrie 2014
EUID
ROONRC.J2014014320405
Formă juridică
SRL
Sediu social
Timişoara 39 36 Bucureşti Sectorul 6 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Bld Timişoara 39 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
10 decembrie 2014
Înregistrare fiscală
27 ianuarie 2025
Telefon
0722567933 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
VASILE IONELIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
VALEN STYLE BEAUTY CENTER SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 10.12.2014
Înregistrare fiscală
10 decembrie 2014
Număr registrul comerțului
J2014014320405
Cod CAEN
9621
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0722567933 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD TIMIŞOARA, NR.39, PARTER, BL.36, SC.2, AP.43
Cod poștal fiscal
61312
Strada sediului
Bld. Timişoara
Numărul sediului
39
Localitatea sediului
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
61312
Detalii sediu
PARTER
Strada domiciliului fiscal
Bld. Timişoara
Numărul domiciliului fiscal
39
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
61312
Detalii domiciliu fiscal
PARTER

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 9621 Rev. 3Activități de coafură și frizerie

CAEN 9622 Rev. 3Activități de tratament și înfrumusețare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 6CAEN 9602
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI