Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/VAN ARG CONSTRUCT SRL

VAN ARG CONSTRUCT SRL

CUI 24724248 · SRL· Sat Albeştii Ungureni, Comuna Albeştii de Argeş

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

VAN ARG CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Albeştii Ungureni, Comuna Albeştii de Argeş. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-55,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 156,1 K lei, față de 348,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut8%

Marja netă calculată este 8% în 2025, față de 1,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+39,4%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025156,1 K lei-55,3% față de anul anterior2020: 120.2372021: 78.8512022: 186.2952023: 102.3202024: 348.9142025: 156.058
Rezultat net 202512,4 K lei+219,1% față de anul anterior2020: 21.3682021: 22.0982022: 22.6732023: -58.1322024: 3.9002025: 12.443
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă2021: 12022: 12023: 12024: 1
Capitaluri proprii 2025156,8 K lei+8,6% față de anul anterior2020: 153.8502021: 175.9492022: 198.6222023: 140.4902024: 144.3902025: 156.834
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0174 K349 K2020: 120,2 K lei120,2 K20202021: 78,9 K lei78,9 K20212022: 186,3 K lei186,3 K20222023: 102,3 K lei102,3 K20232024: 348,9 K lei348,9 K20242025: 156,1 K lei156,1 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-56,8%-14,4%28%2020: 17,8%17,8%20202021: 28%28%20212022: 12,2%12,2%20222023: -56,8%-56,8%20232024: 1,1%1,1%20242025: 8%8%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,1% · n=21.873

Cifra de afaceri: -55,3% față de anul anterior.Marjă netă 8% · +6,9 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024144,4 K lei
2025156,8 K lei

Datorii raportate

2024122,6 K lei
202570,9 K lei

Disponibilități bănești

2024167,1 K lei
2025119,7 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri102,3 K lei348,9 K lei156,1 K lei-55,3% față de anul anterior
Rezultat net-58,1 K lei3,9 K lei12,4 K lei+219,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii140,5 K lei144,4 K lei156,8 K lei+8,6% față de anul anterior
Datorii117,2 K lei122,6 K lei70,9 K lei-42,1% față de anul anterior
Creanțe23 K lei4,5 K lei6,2 K lei+39,4% față de anul anterior
Angajați11—Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă8%1,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,1% (n=21.873) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)5,7%1,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,2% (n=18.775) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii7,9%2,7%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19,6% (n=21.049) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat—348.914 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 146.488 lei (n=18.342) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)72%54,1%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=18.786) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)32,6%45,9%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,5% (n=18.786) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate41,8%35,7%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=18.786) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale1,79×1,4×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,04× (n=30.383) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări14,3 zile4,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 95,6 zile (n=19.903) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Stocuri în zile de vânzări1,8 zile—
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 21,1 zile (n=11.572) · 2024: 20,5 zile (n=16.724)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
156.058
Rezultat net
12.443
Angajați
—
Datorii
70.928
Active imobilizate
91.046
Active circulante
126.712
Capitaluri proprii
156.834
Venituri totale
156.206
Cheltuieli totale
140.888
Stocuri
780
Creanțe
6.220
Casă și conturi la bănci
119.712
Cheltuieli în avans
10.004
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
348.914
Rezultat net
3.900
Angajați
1
Datorii
122.575
Active imobilizate
95.362
Active circulante
171.603
Capitaluri proprii
144.390
Venituri totale
348.953
Cheltuieli totale
344.177
Stocuri
—
Creanțe
4.461
Casă și conturi la bănci
167.142
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
102.320
Rezultat net
-58.132
Angajați
1
Datorii
117.227
Active imobilizate
113.554
Active circulante
35.641
Capitaluri proprii
140.490
Venituri totale
102.384
Cheltuieli totale
159.480
Stocuri
4.935
Creanțe
23.001
Casă și conturi la bănci
7.705
Cheltuieli în avans
108.522
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
186.295
Rezultat net
22.673
Angajați
1
Datorii
35.579
Active imobilizate
147.635
Active circulante
86.566
Capitaluri proprii
198.622
Venituri totale
334.623
Cheltuieli totale
308.127
Stocuri
—
Creanțe
6.647
Casă și conturi la bănci
79.919
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
78.851
Rezultat net
22.098
Angajați
1
Datorii
52.393
Active imobilizate
167.133
Active circulante
61.209
Capitaluri proprii
175.949
Venituri totale
179.588
Cheltuieli totale
155.005
Stocuri
5.508
Creanțe
52.874
Casă și conturi la bănci
2.827
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
120.237
Rezultat net
21.368
Angajați
—
Datorii
59.846
Active imobilizate
100.553
Active circulante
113.143
Capitaluri proprii
153.850
Venituri totale
120.269
Cheltuieli totale
96.694
Stocuri
14.333
Creanțe
3.275
Casă și conturi la bănci
95.535
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 55% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-11

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-04-11Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 55% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2008-11-10 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-10–2026-10-11 · verificat 2026-10-11.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

6 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
24724248
Număr de înregistrare
J03/2309/2008
Înmatriculare
10 noiembrie 2008
EUID
ROONRC.J03/2309/2008
Formă juridică
SRL
Sediu social
725 Sat Albeştii Ungureni, Comuna Albeştii de Argeş Argeş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
725 Albestii Ungureni ARGEŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
10 noiembrie 2008
Înregistrare fiscală
9 iunie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IONESCU NICULINA
administrator
IONESCU VALERICĂ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
VAN ARG CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 10.11.2008
Înregistrare fiscală
10 noiembrie 2008
Număr registrul comerțului
J2008002309031
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş

Contact și adrese

Telefon
0248726202 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ARGEŞ, SAT ALBEŞTII UNGURENI COM. ALBEŞTII DE ARGEŞ, , NR.725
Cod poștal fiscal
117006
Numărul sediului
725
Localitatea sediului
Sat Albeştii Ungureni Com. Albeştii de Argeş
Județul sediului
ARGEŞ
Codul poștal al sediului
117006
Numărul domiciliului fiscal
725
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Albeştii Ungureni Com. Albeştii de Argeş
Județul domiciliului fiscal
ARGEŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
117006

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 septembrie 2010
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Istoric al schimbărilor observate

Sunt păstrate numai diferențele dintre verificări, începând cu activarea istoricului. Data cererii ANAF nu este tratată ca schimbare.

  1. 6 noiembrie 2026
    • adresa domiciliu fiscal.ddenumire Strada: fără valoare →
    • adresa sediu social.sdenumire Strada: fără valoare →
    • Adresă fiscală: JUD. ARGEŞ, SAT ALBEŞTII UNGURENI COM. ALBEŞTII DE ARGEŞ, NR.725 → JUD. ARGEŞ, SAT ALBEŞTII UNGURENI COM. ALBEŞTII DE ARGEŞ, , NR.725
    • date generale.cod CAEN: 4120 → 4100
    • Denumire fiscală: VAN ARG CONSTRUCT S.R.L. → VAN ARG CONSTRUCT SRL
    • date generale.nrRegCom: J03/2309/2008 → J2008002309031
    • Telefon: fără valoare → 0248726202

Achiziții publice

Explorează toate (6) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA ALBESTII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI ALBESTII DE ARGES)5 din 6 înregistrări (83,3%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA ALBESTII DE ARGES1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)4 din 6 înregistrări (66,7%) · Vezi selecția

Gresie (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

11 aprilie 2025Achiziție directă

Reparații zugrăveli sediu primărie

Autoritate: COMUNA ALBESTII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI ALBESTII DE ARGES)

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
3.800 leiValoare publicată
10 septembrie 2024Achiziție directă

Refacere instalație electrică și reparații HOL Școală Gimnazială

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA ALBESTII DE ARGES

CPV 45310000-3 — Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45310000-3

Vezi detaliile atribuirii →
30.000 leiValoare publicată
7 august 2024Achiziție directă

Reabilitare unități învățământ comuna Albeștii de Argeș

Autoritate: COMUNA ALBESTII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI ALBESTII DE ARGES)

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
218.932 leiValoare publicată
22 iulie 2024Achiziție directă

Reabilitare 6 săli de clasă Școala Gimnazială Albeștii de Argeș

Autoritate: COMUNA ALBESTII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI ALBESTII DE ARGES)

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
179.752 leiValoare publicată
4 martie 2024Achiziție directă

Reparare scară cămin cultural

Autoritate: COMUNA ALBESTII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI ALBESTII DE ARGES)

CPV 44912200-8 — Gresie (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44912200-8

Vezi detaliile atribuirii →
3.000 leiValoare publicată
20 februarie 2024Achiziție directă

Reparații Cămin cultural sat Albeștii Pământeni

Autoritate: COMUNA ALBESTII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI ALBESTII DE ARGES)

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
15.580 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

15 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4511 Rev. 2Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)

CAEN 4540 Rev. 2Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 9602 Rev. 2Coafură și alte activități de înfrumusețare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-11Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ArgeşSat Albeştii Ungureni, Comuna Albeştii de ArgeşCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI