radiată
ONRC · 2026-09-03VANCOM DIVISION SRL
radiatăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în scădere.
VANCOM DIVISION SRL are sediul în Municipiul Constanţa și raportează activitatea depozitări. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2023.
Cifra de afaceri raportată pentru 2023 este 6,8 mil. lei, față de 7,7 mil. lei în 2022.
Bilanț 2023Marja netă calculată este 1,4% în 2023, față de 3% în 2022.
Calcul din bilanț 2023Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2023 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2023: mediana sectorului 5,2% · n=124Cifra de afaceri: -11,4% față de anul anterior.Marjă netă 1,4% · -1,7 pp față de 2022
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2023: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2021 | 2022 | 2023 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6,2 mil. lei | 7,7 mil. lei | 6,8 mil. lei | -11,4% față de anul anterior |
| Rezultat net | 94,8 K lei | 231,1 K lei | 92,2 K lei | -60,1% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 502 K lei | 733,1 K lei | 825,3 K lei | +12,6% față de anul anterior |
| Datorii | 662,5 K lei | 823,4 K lei | 897,3 K lei | +9% față de anul anterior |
| Creanțe | 71,2 K lei | 133,4 K lei | 545,1 K lei | +308,6% față de anul anterior |
| Angajați | 9 | 8 | 9 | +12,5% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2023 / 2022A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2023: 5,2% (n=124) · 2022: 4,7% (n=114)
Mediana sectorului: 2023: 3,7% (n=132) · 2022: 4% (n=126)
Mediana sectorului: 2023: 12,8% (n=126) · 2022: 19,5% (n=108)
Mediana sectorului: 2023: 460.251 lei (n=120) · 2022: 448.862 lei (n=111)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2023: 42,6% (n=132) · 2022: 38,8% (n=126)
Mediana sectorului: 2023: 56,9% (n=132) · 2022: 60,9% (n=126)
Mediana sectorului: 2023: 50,8% (n=132) · 2022: 47,4% (n=126)
Mediana sectorului: 2023: 0,97× (n=145) · 2022: 0,87× (n=130)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2023: 63,7 zile (n=122) · 2022: 66,4 zile (n=113)
Mediana sectorului: 2023: 12,4 zile (n=105) · 2022: 11,2 zile (n=104)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 4 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 6.819.784
- Rezultat net
- 92.167
- Angajați
- 9
- Datorii
- 897.297
- Active imobilizate
- 612.708
- Active circulante
- 1.011.813
- Capitaluri proprii
- 825.252
- Venituri totale
- 6.824.661
- Cheltuieli totale
- 6.711.324
- Stocuri
- 295.669
- Creanțe
- 545.111
- Casă și conturi la bănci
- 171.033
- Cheltuieli în avans
- 98.028
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 164.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 7.695.393
- Rezultat net
- 231.090
- Angajați
- 8
- Datorii
- 823.395
- Active imobilizate
- 664.736
- Active circulante
- 793.432
- Capitaluri proprii
- 733.085
- Venituri totale
- 7.692.961
- Cheltuieli totale
- 7.415.539
- Stocuri
- 293.634
- Creanțe
- 133.414
- Casă și conturi la bănci
- 366.384
- Cheltuieli în avans
- 98.312
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 164.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 6.203.714
- Rezultat net
- 94.755
- Angajați
- 9
- Datorii
- 662.502
- Active imobilizate
- 720.471
- Active circulante
- 275.309
- Capitaluri proprii
- 501.996
- Venituri totale
- 6.203.716
- Cheltuieli totale
- 6.089.764
- Stocuri
- 114.468
- Creanțe
- 71.237
- Casă și conturi la bănci
- 89.604
- Cheltuieli în avans
- 168.718
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 164.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 5.626.157
- Rezultat net
- -4.052
- Angajați
- 11
- Datorii
- 852.018
- Active imobilizate
- 777.465
- Active circulante
- 313.727
- Capitaluri proprii
- 407.241
- Venituri totale
- 5.631.108
- Cheltuieli totale
- 5.635.160
- Stocuri
- 118.764
- Creanțe
- 114.370
- Casă și conturi la bănci
- 80.593
- Cheltuieli în avans
- 168.067
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 164.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
radiată
ONRC · 2026-09-03Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
radiată
ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2023.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
3 dosare cu nume identic · 2021-10-16–2026-10-17 · verificat 2026-10-17.
concordat preventiv · Apel
3 termene · ultima soluție: Admitere apel
Admitere apel
Admite apelul declarat de Promobdecor S.R.L (cu datele) împotriva Încheierii nr. 85/C/31.05.2024 pronunţate de Tribunalul Specializat Mureş, în dosarul 242/1371/2023*. Anulează hotărârea atacată. Trimite cauza judecătorului sindic în vederea omologării planului de restructurare. Definitivă. Pronunţată în data de 01.07.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor în condiţiile art. 396 alin.2 din Codul de procedură civilă.
Document: Hotarare 233/2024 · 2024-07-01
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 1 iulie 2024, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-06-28
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 28 iunie 2024, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-06-26
Căi de atac declarate: Apel · 2024-06-12
concordat preventiv · Fond
1 termen · ultima soluție: Respins
Respins
Respinge cererea de omologare a planului de restructurare formulată de debitoarea PROMOBDECOR S.R.L. CUI RO 13152825, J26/365/2000. În temeiul art. 28 alin. 5 din Legea nr. 85/2014 dispune comunicarea prezentei hotărâri debitorului, administratorului concordatar şi tuturor creditorilor ale căror creanţe au fost afectate de planul de restructurare, precum şi creditorilor titulari de creanţe neafectate. Revocă termenul de judecată stabilit pentru data de 31.05.2024. Stabileşte termen în data de 18.10.2024 în camera de consiliu pentru a analiza posibilitatea închiderii procedurii concordatului preventiv Executorie. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel va fi depusă la Tribunalul Specializat Mureş. Pronun?ată prin punerea la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei, astăzi, 31.05.2024.
Document: incheieredesedintasecreta · 2024-05-31
Căi de atac declarate: Apel · 2024-06-12
concordat preventiv · Fond
18 termene · ultima soluție: Admis
Admis
În temeiul art.406 C.Proc. Civ. ia act de renun?area la judecata cererii de închidere a procedurii concordatului preventiv formulată de VISTA BANK ROMÂNIA S.A. CUI RO 1055861, .....în calitate de creditor afectat. Admite cererea formulată de ADMINISTRAŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE MUREŞ CUI 4317495 în calitate de creditor afectat şi pe cale de consecinţă dispune închiderea procedurii concordatului preventiv derulată cu privire la creditorul PROMOBDECOR S.R.L. CUI RO13152825, J26/365/2000. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Tribunalul Specializat Mureş. Pronun?ată prin punerea la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei, astăzi, 03.07.2026.
Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 106/2026 · 2026-07-03
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 03.07.2026, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art.396 alin.2 Cod procedură civilă.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-06-19
Amână cauza
Judecătorul sindic menţine termenul de judecată stabilit în 19.06.2026, ora 10:00, camera 218 a Tribunalului Specializat Mureş în vederea soluţionării unitare a celor două cereri de închidere a procedurii concordatului preventiv formulate de creditori.
Document: incheieredesedinta · 2026-05-22
Amână cauza
Stabileşte termen de judecată în data de 19.06.2026, ora 10:00, în şedinţa camerei de consiliu.
Document: incheieredesedinta · 2026-03-20
Amână cauza
Judecătorul sindic stabileşte termen de judecată în data de 20.03.2026, ora 10:00, în şedinţa camerei de consiliu.
Document: incheieredesedinta · 2025-12-19
Amână cauza
Judecătorul sindic stabileşte termen de judecată în data de 19.12.2025, ora 10:00, în şedinţa camerei de consiliu.
Document: incheieredesedinta · 2025-10-24
Amână cauza
În temeiul art.17 alin.2 din Legea nr.85/2014, judecătorul sindic stabileşte termenul de judecată pentru verificarea administrativă a stadiului procedurii în data de 24.10.2025, ora 10:00, în şedinţa camerei de consiliu.
Document: incheieredesedinta · 2025-05-23
Amână cauza
Judecătorul sindic stabileşte termen de judecată în data de 23.05.2025, ora 09:00, în şedinţa camerei de consiliu.
Document: incheieredesedinta · 2025-04-25
Amână cauza
În temeiul art.17 alin.2 din Legea nr.85/2014, judecătorul sindic stabileşte termenul de judecată pentru verificarea administrativă a stadiului procedurii în data de 25.04.2025, ora 09:00, în şedinţa camerei de consiliu.
Document: incheieredesedinta · 2025-01-31
Amână cauza
În temeiul art.17 alin.2 din Legea nr.85/2014, judecătorul sindic stabileşte termenul de judecată pentru verificarea administrativă a stadiului procedurii în data de 31.01.2025, ora 09:00, în şedinţa camerei de consiliu.
Document: incheieredesedinta · 2024-10-18
Admis
Admite cererea de omologare a planului de restructurare formulată de debitoarea PROMOBDECOR S.R.L. (cu datele de identificare). În temeiul art. 28 alin. 5 din Legea nr. 85/2014, dispune omologarea planului de restructurare al societăţii debitoare PROMOBDECOR S.R.L. activitatea debitoarei urmând a fi restructurată în conformitate cu prevederile acestuia, iar drepturile creditorilor titulari ai unor creanţe afectate urmând a fi modificate în conformitate cu prevederile acestuia, de la data pronunţării prezentei hotărâri. Stabileşte ca prim trimestru al perioadei de restructurare intervalul august – octombrie 2024. În temeiul art. 33 alin. 5 coroborat cu art. 19 lit. g) din Legea nr. 85/2014, stabileşte în sarcina administratorului concordatar obligaţia de a întocmi, depune la dosarul cauzei şi de a transmite creditorilor afectaţi rapoarte trimestriale prin care se va prezenta modalitatea de îndeplinire a planului de restructurare. În temeiul art. 29 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, dispune, de la data pronunţării hotărârii de omologare a planului de restructurare, suspendarea de drept a executărilor silite individuale asupra debitorului ce au ca obiect recuperarea unor creanţe afectate şi a curgerii prescripţiei dreptului de a cere executarea silită a creanţelor acestora. În temeiul art. 28 alin. 5 din Legea nr. 85/2014 dispune comunicarea prezentei hotărâri debitorului, administratorului concordatar şi tuturor creditorilor ale căror creanţe au fost afectate de planul de restructurare, precum şi creditorilor titulari de creanţe neafectate. În temeiul art. 17 alin. 2 din Legea nr. 85/2014 menţine termenul de judecată pentru verificarea administrativă a stadiului procedurii în data de 18.10.2024, ora 09:00. Executorie. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel va fi depusă la Tribunalul Specializat Mureş. Pronun?ată prin punerea la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei, astăzi, 14.08.2024
Document: incheieredesedintasecreta 125/2024 · 2024-08-14
Amână cauza
Termen de judecată revocat prin încheierea nr.85/C din 31.05.2024.
Respins
Respinge cererea de omologare a planului de restructurare formulată de debitoarea PROMOBDECOR S.R.L. CUI RO 13152825, J26/365/2000. În temeiul art. 28 alin. 5 din Legea nr. 85/2014 dispune comunicarea prezentei hotărâri debitorului, administratorului concordatar şi tuturor creditorilor ale căror creanţe au fost afectate de planul de restructurare, precum şi creditorilor titulari de creanţe neafectate. Revocă termenul de judecată stabilit pentru data de 31.05.2024. Stabileşte termen în data de 18.10.2024 în camera de consiliu pentru a analiza posibilitatea închiderii procedurii concordatului preventiv Executorie. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel va fi depusă la Tribunalul Specializat Mureş. Pronun?ată prin punerea la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei, astăzi, 31.05.2024.
Document: incheieredesedintasecreta 85/2024 · 2024-05-31
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea asupra cererii de omologare a planului de restructurare la data de 31.05.2024, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art.396 alin.2 Cod procedură civilă.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-05-24
Amână cauza
Judecătorul sindic stabileşte termen în data de 31.05.2024, ora 09:00, sala 218 a Tribunalului Specializat Mureş.
Document: incheieredesedinta · 2024-04-26
Încheiere
Respinge declaraţia de abţinere formulată de domnul judecător Adrian Mihai Cârstea cu privire la soluţionarea cauzei ce formează obiectul dosarului nr. 242/1371/2023* aflat pe rolul Tribunalului Specializat Mureş. Definitivă. Pronunţată în şedinţa publică din data de 24.04.2024.
Document: incheiereabtinere · 2024-04-24
Încheiere
În conformitate cu dispoziţiile Regulamentului de ordine interioară al instan?elor de judecată, dispune înaintarea prezentului dosar la completul cu numărul imediat următor, care judecă în aceeaşi materie, în vederea soluţionării declaraţiei de abţinere formulată în prezenta cauză.
Document: incheiereabtinere · 2024-04-19
Admis
Admite cererea de deschidere a procedurii de concordat preventiv formulată de debitoarea PROMOBDECOR S.R.L. CUI RO 13152825, J26/365/2000. Constată că debitoarea PROMOBDECOR S.R.L. CUI RO 13152825, J26/365/2000 este în stare de dificultate. În temeiul art. 23 din Legea nr. 85/2014 dispune deschiderea procedurii concordatului preventiv faţă de societatea debitoare PROMOBDECOR S.R.L. În temeiul art. 25 din Legea nr. 85/2014, constată că de la data deschiderii procedurii de concordat se suspendă de drept toate executările silite îndreptate împotriva debitoarei, respectiv acestea nu încep, cu excepţia executării silite a creanţelor salariale, pe o perioadă de 4 luni. Pe parcursul duratei suspendării se va suspenda şi cursul prescripţiei dreptului de a cere executarea silită. În temeiul dispoziţiilor art. 23 alin. 5 şi art. 17 alin. 1 lit. b din Legea nr.85/2014 desemnează în calitate de administrator concordatar (contractat de către debitor) Cabinetul Individual de Insolvenţă Suciu Adriana Tatiana CIF 20327989. În temeiul art. 20 din Legea nr. 85/2014, onorariul administratorului concordatar se va stabili de comun acord cu debitoarea, respectarea dispozi?iilor art.38 din O.U.G.nr.86/2006 ?i va fi suportat din averea debitoarei. Stabileşte în sarcina administratorului concordatar atribuţiile prevăzute de art. 19 din Legea nr. 85/2014. În temeiul art. 24 din Legea nr. 85/2014, stabileşte termenul pentru depunerea la dosarul cauzei a planului de restructurare la data de 27.03.2024 - 60 de zile de la deschiderea procedurii. În temeiul art. 26 din Legea nr. 85/2014, stabileşte termenul pentru finalizarea negocierilor în vederea exercitării votului creditorilor asupra planului de restructurare şi întocmirea procesului verbal de aprobare a planului de restructurare la data de 27.05.2024 - 60 de zile de la depunerea planului de restructurare. În temeiul art. 19 lit. g din Legea nr. 85/2014, administratorul concordatar va depune trimestrial (în termen de 15 zile de la finalizarea trimestrului) la dosarul cauzei şi va transmite creditorilor afectaţi un raport trimestrial asupra activităţii sale şi a debitorului. (primul asemenea trimestru este reprezentat de intervalul ianuarie – martie 2024). În temeiul art. 23 alin. 5 din Legea nr. 85/2014, dispune comunicarea hotărârii de deschidere a procedurii de concordat preventiv, în vederea efectuării men?iunii, către registrul în care debitoarea este înregistrată. În temeiul art. 17 alin. 2 din Legea nr. 85/2014 stabileşte termen de judecată pentru verificarea administrativă a stadiului procedurii în data de 19.04.2024, ora 09:00. Executorie. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel va fi depusă la Tribunalul Specializat Mureş. Pronun?ată prin punerea la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei, astăzi, 26.01.2024.
Document: incheieredesedintasecreta 10/2024 · 2024-01-26
Căi de atac declarate: Apel · 2024-06-12; Apel · 2024-03-05
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
2 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 32189685
- Număr de înregistrare
- J13/1956/2013
- Înmatriculare
- 30 august 2013
- EUID
- ROONRC.J13/1956/2013
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- TOMIS 334A ST8 Municipiul Constanţa Constanţa · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- —
- TVA
- Necunoscut
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- PREDA VANDANA-MAGDALENA
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- VANCOM DIVISION SRL
- Stare de înregistrare
- RADIERE din data 11.04.2025
- Înregistrare fiscală
- 30 august 2013
- Număr registrul comerțului
- J13/1956/2013
- Cod CAEN
- 5210
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Contact și adrese
- Telefon
- 0754608855 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. TOMIS, NR.334A, BL.ST8, SC.A, ET.2, AP.8
- Strada sediului
- Bld. Tomis
- Numărul sediului
- 334A
- Localitatea sediului
- Mun. Constanţa
- Județul sediului
- CONSTANŢA
- Strada domiciliului fiscal
- Bld. Tomis
- Numărul domiciliului fiscal
- 334A
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Constanţa
- Județul domiciliului fiscal
- CONSTANŢA
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Nu
- TVA de la
- 9 septembrie 2013
- TVA până la
- 11 aprilie 2025
- Anulare operată la
- 15 aprilie 2025
- Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 9 septembrie 2013
- TVA la încasare până la
- 1 ianuarie 2015
- Actualizare TVA la încasare
- 27 noiembrie 2014
- Publicare TVA la încasare
- 28 noiembrie 2014
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (2) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
COMUNA ACATARI2 din 2 înregistrări (100%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Benzina fara plumb (Rev.2)1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi selecția
Motorina (Rev.2)1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
carburant Benzina
Autoritate: COMUNA ACATARI
CPV 09132100-4 — Benzina fara plumb (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
10 activități autorizate
CAEN 4612 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN 4671 Rev. 2Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN 5221 Rev. 2Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN 5222 Rev. 2Activități de servicii anexe transportului pe apă
CAEN 5224 Rev. 2Manipulări
CAEN 6810 Rev. 2Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2023.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2023 | 2025-07-27 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-17 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.