Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/VIACOM MUS GRUP S.R.L.

VIACOM MUS GRUP S.R.L.

CUI 39990795 · SRL· Municipiul Bistriţa

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

VIACOM MUS GRUP S.R.L. are sediul în Municipiul Bistriţa. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-1,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 12 mil. lei, față de 12,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-27,3%

Datoriile raportate sunt 6,3 mil. lei în 2025, față de 8,6 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202512 mil. lei-1,9% față de anul anterior2020: 2.885.0092021: 2.653.2962022: 4.844.5202023: 4.076.5752024: 12.246.7932025: 12.013.010
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2020: 1.476.1292021: 355.2452022: 159.6502023: 340.6092024: 02025: 0
Angajați 202529+7,4% față de anul anterior2020: 112021: 152022: 122023: 212024: 272025: 29
Capitaluri proprii 20253,5 mil. lei+158,8% față de anul anterior2020: 1.923.1982021: 1.179.5412022: 1.339.1902023: 1.679.7992024: 1.352.5202025: 3.500.729
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate06 mil.12 mil.2020: 2,9 mil. lei2,9 mil.20202021: 2,7 mil. lei2,7 mil.20212022: 4,8 mil. lei4,8 mil.20222023: 4,1 mil. lei4,1 mil.20232024: 12,2 mil. lei12,2 mil.20242025: 12 mil. lei12 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%25,6%51,2%Mediana sectorului (2025): 0% · n=1352020: 51,2%51,2%20202021: 13,4%13,4%20212022: 3,3%3,3%20222023: 8,4%8,4%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: -1,9% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii3,5 mil. lei+158,8% față de anul anterior
Datorii6,3 mil. lei-27,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri4,1 mil. lei12,2 mil. lei12 mil. lei-1,9% față de anul anterior
Rezultat net340,6 K lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii1,7 mil. lei1,4 mil. lei3,5 mil. lei+158,8% față de anul anterior
Datorii8,4 mil. lei8,6 mil. lei6,3 mil. lei-27,3% față de anul anterior
Creanțe1,2 mil. lei2,8 mil. lei1,6 mil. lei-43,2% față de anul anterior
Angajați212729+7,4% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=1350%0%n=160
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)32,4%41,3%n=13211,6%38,9%n=155
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)58%50,6%n=13274,1%51%n=155
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)30,5%46,1%n=13231,8%45,9%n=155
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=1310%0%n=152
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=1380%0%n=157
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,2×1×n=1560,92×1,06×n=184
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36047,69 zile92,33 zilen=13282,32 zile120,38 zilen=155
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360112,52 zile17,65 zilen=9784,48 zile22,4 zilen=116
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați414.242 lei288.751 lein=127453.585 lei291.217 lein=150

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
12.013.010
Rezultat net
0
Angajați
29
Datorii
6.275.097
Active imobilizate
3.301.126
Active circulante
7.512.861
Capitaluri proprii
3.500.729
Venituri totale
13.657.183
Cheltuieli totale
9.504.028
Stocuri
3.754.886
Creanțe
1.591.442
Casă și conturi la bănci
2.166.533
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
1.038.161
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
12.246.793
Rezultat net
0
Angajați
27
Datorii
8.632.364
Active imobilizate
3.705.518
Active circulante
7.940.842
Capitaluri proprii
1.352.520
Venituri totale
10.698.399
Cheltuieli totale
10.051.768
Stocuri
2.873.877
Creanțe
2.800.349
Casă și conturi la bănci
2.266.616
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
1.661.476
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.076.575
Rezultat net
340.609
Angajați
21
Datorii
8.443.273
Active imobilizate
4.854.168
Active circulante
7.553.694
Capitaluri proprii
1.679.799
Venituri totale
6.787.645
Cheltuieli totale
6.411.005
Stocuri
4.476.835
Creanțe
1.213.603
Casă și conturi la bănci
1.863.256
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
2.284.790
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.844.520
Rezultat net
159.650
Angajați
12
Datorii
3.196.433
Active imobilizate
1.919.012
Active circulante
2.732.910
Capitaluri proprii
1.339.190
Venituri totale
5.298.775
Cheltuieli totale
5.096.677
Stocuri
1.703.722
Creanțe
897.590
Casă și conturi la bănci
131.598
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
116.299
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.653.296
Rezultat net
355.245
Angajați
15
Datorii
4.201.979
Active imobilizate
1.335.414
Active circulante
4.191.267
Capitaluri proprii
1.179.541
Venituri totale
3.293.702
Cheltuieli totale
2.913.077
Stocuri
3.477.734
Creanțe
634.183
Casă și conturi la bănci
79.350
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
145.161
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.885.009
Rezultat net
1.476.129
Angajați
11
Datorii
3.370.445
Active imobilizate
2.115.117
Active circulante
3.352.454
Capitaluri proprii
1.923.198
Venituri totale
4.304.831
Cheltuieli totale
2.801.652
Stocuri
2.179.569
Creanțe
939.325
Casă și conturi la bănci
233.560
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
173.928
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-29Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-10-11 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

8 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39990795
Număr de înregistrare
J2018001134060
Înmatriculare
11 octombrie 2018
EUID
ROONRC.J2018001134060
Formă juridică
SRL
Sediu social
TUDOR VLADIMIRESCU 20 Municipiul Bistriţa Bistriţa-Năsăud · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str TUDOR VLADIMIRESCU 20 Bistriţa BISTRIŢA-NĂSĂUD · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
11 octombrie 2018
Înregistrare fiscală
25 februarie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MUSCAR PAUL-IONEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
VIACOM MUS GRUP S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 11.10.2018
Înregistrare fiscală
11 octombrie 2018
Număr registrul comerțului
J06/1134/2018
Cod CAEN
4312
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.20, SC.C, AP.29
Cod poștal fiscal
420019
Strada sediului
Str. Tudor Vladimirescu
Numărul sediului
20
Localitatea sediului
Mun. Bistriţa
Județul sediului
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Codul poștal al sediului
420019
Strada domiciliului fiscal
Str. Tudor Vladimirescu
Numărul domiciliului fiscal
20
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Bistriţa
Județul domiciliului fiscal
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Cod poștal domiciliu fiscal
420019

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
11 februarie 2019
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
11 februarie 2019
TVA la încasare până la
1 noiembrie 2020
Actualizare TVA la încasare
27 octombrie 2020
Publicare TVA la încasare
28 octombrie 2020
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (8) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD2 din 8 înregistrări (25%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA MARISELU1 din 8 înregistrări (12,5%) · Vezi relația

COMUNA BUCIUMI1 din 8 înregistrări (12,5%) · Vezi relația

Comuna Bistrita Bargaului1 din 8 înregistrări (12,5%) · Vezi relația

COMUNA LIVEZILE1 din 8 înregistrări (12,5%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)2 din 8 înregistrări (25%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)2 din 8 înregistrări (25%) · Vezi selecția

Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)2 din 8 înregistrări (25%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)1 din 8 înregistrări (12,5%) · Vezi selecția

Lucrari de betonare (Rev.2)1 din 8 înregistrări (12,5%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

29 mai 2026Achiziție directă

Extindere lucrari canalizare str. Maresal Pop Leonida 850 ml

Autoritate: AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD

CPV 45231300-8 — Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45231300-8

Vezi detaliile atribuirii →
699.138 leiValoare publicată
8 august 2025Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2) · Anunț SCNA1123966

Autoritate: Municipiul Bistrita

CPV 45232150-8

T3 2025 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45232150-8

Vezi detaliile atribuirii →
3.503.331 leiValoare publicată
12 iunie 2025Achiziție directă

Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA MARISELU

CPV 45332000-3 — Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45332000-3

Vezi detaliile atribuirii →
48.205 leiValoare publicată
15 mai 2025Achiziție directă

Lucrari de racordare la reteaua de apa si canalizare a obiectivelor aparținând primariei Mărișelu.

Autoritate: Comuna Mariselu

CPV 45332000-3 — Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45332000-3

Vezi detaliile atribuirii →
71.077 leiValoare publicată
16 septembrie 2024Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2) · Anunț SCNA1110583

Autoritate: COMUNA BUCIUMI

CPV 45232150-8

T3 2024 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45232150-8

Vezi detaliile atribuirii →
2.875.350 leiValoare publicată
30 august 2024Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2) · Anunț SCNA1109848

Autoritate: COMUNA LIVEZILE

CPV 45232411-6

T3 2024 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45232411-6

Vezi detaliile atribuirii →
7.124.506 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

3 înregistrări · valoare publicată 2.904.962 lei · 17 ianuarie 2023–11 iulie 2023

SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 211 iulie 2023 · SA.105503/2022 · 50.925 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 211 iulie 2023 · SA.105503/2022 · 450.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
Ajutor de stat pentru IMM-uri - investiții în retehnologizare și refacerea capacității de reziliență17 ianuarie 2023 · SA.104966/2022 · 2.404.037 lei

ajutoare pentru investiții în vederea unei redresări durabile (secțiunea 3.13)

fonduri nerambursabile · Ministerul Investițiilor și Proiectelor Europene (MIPE)

Intensitate publicată: 75% · Activități finanțate: 4312

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

23 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Bistriţa-NăsăudMunicipiul BistriţaCAEN 4312
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI