Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/VLAD'S RESIDENTIAL ADMINISTRATION S.R.L.

VLAD'S RESIDENTIAL ADMINISTRATION S.R.L.

CUI 38416213 · SRL· Oraş Bragadiru

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

VLAD'S RESIDENTIAL ADMINISTRATION S.R.L. are sediul în Oraş Bragadiru. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+31,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 372,9 K lei, față de 284 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut7,4%

Marja netă calculată este 7,4% în 2025, față de 4,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-24,6%

Datoriile raportate sunt 96,2 K lei în 2025, față de 127,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025372,9 K lei+31,3% față de anul anterior2020: 185.9302021: 217.0652022: 263.4672023: 271.8742024: 284.0042025: 372.908
Rezultat net 202527,4 K lei+119,8% față de anul anterior2020: 120.5282021: 115.4622022: 108.7692023: 70.9792024: 12.4712025: 27.414
Angajați 20252+100% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 2
Capitaluri proprii 2025598,1 K lei+4,8% față de anul anterior2020: 162.0862021: 390.5022022: 499.2712023: 570.2502024: 570.7352025: 598.148
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0186 K373 K2020: 185,9 K lei185,9 K20202021: 217,1 K lei217,1 K20212022: 263,5 K lei263,5 K20222023: 271,9 K lei271,9 K20232024: 284 K lei284 K20242025: 372,9 K lei372,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%32,4%64,8%Mediana sectorului (2025): 30,9% · n=26172020: 64,8%64,8%20202021: 53,2%53,2%20212022: 41,3%41,3%20222023: 26,1%26,1%20232024: 4,4%4,4%20242025: 7,4%7,4%2025

Cifra de afaceri: +31,3% față de anul anterior. Marja netă: 7,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii598,1 K lei+4,8% față de anul anterior
Datorii96,2 K lei-24,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri271,9 K lei284 K lei372,9 K lei+31,3% față de anul anterior
Rezultat net71 K lei12,5 K lei27,4 K lei+119,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii570,3 K lei570,7 K lei598,1 K lei+4,8% față de anul anterior
Datorii-495,2 K lei127,6 K lei96,2 K lei-24,6% față de anul anterior
Creanțe-20 lei604,4 K lei647,8 K lei+7,2% față de anul anterior
Angajați112+100% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri7,4%30,9%n=2.6174,4%31,2%n=2.546
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)86,1%57,8%n=1.92581,7%63,7%n=1.810
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)13,9%41,8%n=1.92518,3%35,9%n=1.810
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)6,6%19,7%n=1.9258,4%15,6%n=1.810
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)3,9%28,3%n=1.9251,8%24,5%n=1.810
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive4,6%94,2%n=2.5022,2%81,5%n=2.459
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii6,74×2,05×n=2.9125,01×2,32×n=2.875
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360625,42 zile103,91 zilen=2.413766,17 zile96,36 zilen=2.316
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați186.454 lei164.503 lein=1.935284.004 lei147.918 lein=1.965

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
372.908
Rezultat net
27.414
Angajați
2
Datorii
96.242
Active imobilizate
45.619
Active circulante
648.771
Capitaluri proprii
598.148
Venituri totale
372.908
Cheltuieli totale
339.952
Stocuri
—
Creanțe
647.840
Casă și conturi la bănci
931
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
284.004
Rezultat net
12.471
Angajați
1
Datorii
127.604
Active imobilizate
58.963
Active circulante
639.376
Capitaluri proprii
570.735
Venituri totale
284.004
Cheltuieli totale
266.709
Stocuri
—
Creanțe
604.429
Casă și conturi la bănci
34.947
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
271.874
Rezultat net
70.979
Angajați
1
Datorii
-495.208
Active imobilizate
26.078
Active circulante
48.964
Capitaluri proprii
570.250
Venituri totale
271.874
Cheltuieli totale
198.312
Stocuri
4.566
Creanțe
-20
Casă și conturi la bănci
44.418
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
263.467
Rezultat net
108.769
Angajați
1
Datorii
-415.266
Active imobilizate
77.511
Active circulante
6.494
Capitaluri proprii
499.271
Venituri totale
263.467
Cheltuieli totale
150.343
Stocuri
3.618
Creanțe
480
Casă și conturi la bănci
2.396
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
217.065
Rezultat net
115.462
Angajați
1
Datorii
-269.909
Active imobilizate
115.523
Active circulante
5.070
Capitaluri proprii
390.502
Venituri totale
217.065
Cheltuieli totale
97.236
Stocuri
3.458
Creanțe
980
Casă și conturi la bănci
632
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
185.930
Rezultat net
120.528
Angajați
1
Datorii
6.688
Active imobilizate
157.476
Active circulante
11.298
Capitaluri proprii
162.086
Venituri totale
185.930
Cheltuieli totale
60.377
Stocuri
3.459
Creanțe
3.260
Casă și conturi la bănci
4.579
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2021-09-06; reactivare la 2022-08-04. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2022-08-04

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2021-09-06; reactivare la 2022-08-04. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2022-08-04
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-12-22 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38416213
Număr de înregistrare
J2021008015238
Înmatriculare
23 decembrie 2021
EUID
ROONRC.J2021008015238
Formă juridică
SRL
Sediu social
GHENCEA 35D 1 Oraş Bragadiru Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Prl GHENCEA 35D Oraş Bragadiru ILFOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
22 decembrie 2021
Înregistrare fiscală
18 martie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ENE CRISTIAN VLAD

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
VLADS RESIDENTIAL ADMINISTRATION S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 22.12.2021
Înregistrare fiscală
30 octombrie 2017
Număr registrul comerțului
J2021008015238
Cod CAEN
6832
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, PRL. GHENCEA, NR.35D, BL.1, ET.2, AP.27
Cod poștal fiscal
77025
Strada sediului
Prl. Ghencea
Numărul sediului
35D
Localitatea sediului
Orş. Bragadiru
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77025
Strada domiciliului fiscal
Prl. Ghencea
Numărul domiciliului fiscal
35D
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Bragadiru
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77025

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
6 septembrie 2021
Reactivare
4 august 2022
Publicarea deciziei
3 martie 2022

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovOraş BragadiruCAEN 6832
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI