Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/WOOD SPA SERVICE S.R.L.

WOOD SPA SERVICE S.R.L.

CUI 39286774 · SRL· Sat Târnoviţa, Comuna Brădeşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

WOOD SPA SERVICE S.R.L. are sediul în Sat Târnoviţa, Comuna Brădeşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+35,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2 mil. lei, față de 1,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât8,3%

Marja netă calculată este 8,3% în 2025, față de 18,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-11%

Datoriile raportate sunt 540,7 K lei în 2025, față de 607,5 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252 mil. lei+35,9% față de anul anterior2020: 512.6652021: 574.5442022: 1.065.7062023: 1.166.5352024: 1.465.2122025: 1.991.280
Rezultat net 2025164,4 K lei-39,6% față de anul anterior2020: 228.3202021: 109.7482022: 120.1372023: 109.2492024: 272.2172025: 164.420
Angajați 20251+0% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 20251,1 mil. lei+17,5% față de anul anterior2020: 319.8662021: 429.6142022: 549.7512023: 659.0002024: 931.2172025: 1.094.037
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0996 K2 mil.2020: 512,7 K lei512,7 K20202021: 574,5 K lei574,5 K20212022: 1,1 mil. lei1,1 mil.20222023: 1,2 mil. lei1,2 mil.20232024: 1,5 mil. lei1,5 mil.20242025: 2 mil. lei2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%22,3%44,5%Mediana sectorului (2025): 5,1% · n=27102020: 44,5%44,5%20202021: 19,1%19,1%20212022: 11,3%11,3%20222023: 9,4%9,4%20232024: 18,6%18,6%20242025: 8,3%8,3%2025

Cifra de afaceri: +35,9% față de anul anterior. Marja netă: 8,3%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii1,1 mil. lei+17,5% față de anul anterior
Datorii540,7 K lei-11% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,2 mil. lei1,5 mil. lei2 mil. lei+35,9% față de anul anterior
Rezultat net109,2 K lei272,2 K lei164,4 K lei-39,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii659 K lei931,2 K lei1,1 mil. lei+17,5% față de anul anterior
Datorii398,3 K lei607,5 K lei540,7 K lei-11% față de anul anterior
Creanțe72,8 K lei269,1 K lei210,9 K lei-21,6% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri8,3%5,1%n=2.71018,6%3,2%n=2.846
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)67%27,8%n=1.96860,5%29,3%n=2.046
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)33,1%69,7%n=1.96839,5%69,2%n=2.046
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)17,2%16,5%n=1.96815,4%15,8%n=2.046
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)10,1%4,2%n=1.96517,7%2,1%n=2.044
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive15%33,1%n=2.16429,2%23%n=2.224
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,5×1,07×n=3.2022,14×1,09×n=3.332
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36038,12 zile44,06 zilen=2.43466,12 zile44,18 zilen=2.539
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360198,92 zile35,05 zilen=1.773208,23 zile38,1 zilen=1.789
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați1.991.280 lei195.154 lein=2.0851.465.212 lei177.754 lein=2.232

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.991.280
Rezultat net
164.420
Angajați
1
Datorii
540.675
Active imobilizate
281.027
Active circulante
1.350.819
Capitaluri proprii
1.094.037
Venituri totale
1.975.163
Cheltuieli totale
1.774.674
Stocuri
1.100.295
Creanțe
210.855
Casă și conturi la bănci
39.669
Cheltuieli în avans
2.866
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.465.212
Rezultat net
272.217
Angajați
1
Datorii
607.512
Active imobilizate
236.497
Active circulante
1.302.232
Capitaluri proprii
931.217
Venituri totale
1.470.726
Cheltuieli totale
1.162.604
Stocuri
847.491
Creanțe
269.117
Casă și conturi la bănci
185.624
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.166.535
Rezultat net
109.249
Angajați
1
Datorii
398.321
Active imobilizate
183.486
Active circulante
871.847
Capitaluri proprii
659.000
Venituri totale
1.300.068
Cheltuieli totale
1.181.637
Stocuri
694.122
Creanțe
72.818
Casă și conturi la bănci
104.907
Cheltuieli în avans
1.988
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.065.706
Rezultat net
120.137
Angajați
1
Datorii
509.450
Active imobilizate
312.285
Active circulante
746.916
Capitaluri proprii
549.751
Venituri totale
1.091.744
Cheltuieli totale
954.780
Stocuri
533.542
Creanțe
154.612
Casă și conturi la bănci
58.762
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
574.544
Rezultat net
109.748
Angajați
1
Datorii
205.094
Active imobilizate
166.169
Active circulante
468.539
Capitaluri proprii
429.614
Venituri totale
635.576
Cheltuieli totale
513.682
Stocuri
400.591
Creanțe
40.496
Casă și conturi la bănci
27.452
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
512.665
Rezultat net
228.320
Angajați
1
Datorii
7.572
Active imobilizate
12.716
Active circulante
314.722
Capitaluri proprii
319.866
Venituri totale
520.057
Cheltuieli totale
280.981
Stocuri
50.956
Creanțe
58.427
Casă și conturi la bănci
205.339
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-05-04 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39286774
Număr de înregistrare
J19/217/2018
Înmatriculare
4 mai 2018
EUID
ROONRC.J19/217/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
TÎRNOVIŢA 52 Sat Târnoviţa, Comuna Brădeşti Harghita · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
TÎRNOVIŢA 52 Târnoviţa HARGHITA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
4 mai 2018
Înregistrare fiscală
16 octombrie 2025
Telefon
0749651414 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SEBŐK SZILÁRD-ATTILA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
WOOD SPA SERVICE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 04.05.2018
Înregistrare fiscală
4 mai 2018
Număr registrul comerțului
J19/217/2018
Cod CAEN
4332
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc

Contact și adrese

Telefon
0749651414 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. HARGHITA, SAT TÂRNOVIŢA COM. BRĂDEŞTI, TÎRNOVIŢA, NR.52
Cod poștal fiscal
537027
Strada sediului
TÎRNOVIŢA
Numărul sediului
52
Localitatea sediului
Sat Târnoviţa Com. Brădeşti
Județul sediului
HARGHITA
Codul poștal al sediului
537027
Strada domiciliului fiscal
TÎRNOVIŢA
Numărul domiciliului fiscal
52
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Târnoviţa Com. Brădeşti
Județul domiciliului fiscal
HARGHITA
Cod poștal domiciliu fiscal
537027

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 noiembrie 2020
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

20 activități autorizate

CAEN 0210 Rev. 2Silvicultură și alte activități forestiere

CAEN 3320 Rev. 2Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4752 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 9524 Rev. 2Repararea mobilei și a furniturilor casnice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul HarghitaSat Târnoviţa, Comuna BrădeştiCAEN 4332
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI