Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/WORLD MACHINERY WORKS S.R.L.

WORLD MACHINERY WORKS S.R.L.

CUI 36434264 · SRL· Municipiul Târgovişte

insolvențăONRC · 2026-09-03

Procedură sau stare de insolvență în registruinsolvențăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

WORLD MACHINERY WORKS S.R.L. are sediul în Municipiul Târgovişte. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Procedură sau stare de insolvență în registruNecesită verificare

insolvență

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-16,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 11,6 mil. lei, față de 13,9 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-25,3%

Marja netă calculată este -25,3% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
100/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202511,6 mil. lei-16,6% față de anul anterior2020: 637.0482021: 195.8362022: 6.722.2902023: 5.205.3062024: 13.879.8312025: 11.572.427
Rezultat net 2025-2,9 mil. leiFără an comparabil2020: 166.6272021: 38.3242022: 02023: 02024: 02025: -2.926.956
Angajați 202544-4,3% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 32023: 362024: 462025: 44
Capitaluri proprii 2025-1,2 mil. lei-167% față de anul anterior2020: 393.2072021: 403.9302022: 722.7242023: 548.8262024: 1.752.4022025: -1.174.554
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate07 mil.14 mil.2020: 637 K lei637 K20202021: 195,8 K lei195,8 K20212022: 6,7 mil. lei6,7 mil.20222023: 5,2 mil. lei5,2 mil.20232024: 13,9 mil. lei13,9 mil.20242025: 11,6 mil. lei11,6 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-25,3%0,4%26,2%Mediana sectorului (2025): 0% · n=222020: 26,2%26,2%20202021: 19,6%19,6%20212022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: -25,3%-25,3%2025

Cifra de afaceri: -16,6% față de anul anterior. Marja netă: -25,3%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-1,2 mil. lei-167% față de anul anterior
Datorii26,8 mil. lei+28,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri5,2 mil. lei13,9 mil. lei11,6 mil. lei-16,6% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei-2,9 mil. leiFără an comparabil
Capitaluri proprii548,8 K lei1,8 mil. lei-1,2 mil. lei-167% față de anul anterior
Datorii5,8 mil. lei20,9 mil. lei26,8 mil. lei+28,3% față de anul anterior
Creanțe726,7 K lei10,9 mil. lei6,3 mil. lei-42% față de anul anterior
Angajați364644-4,3% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-25,3%0%n=220%0%n=27
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-4,6%47%n=247,8%44,5%n=30
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)105,6%53%n=2493,1%55,6%n=30
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)7,2%35,5%n=247,4%40,9%n=30
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-11,5%0%n=240%0%n=30
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive—0%n=200%0%n=26
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,88×1,18×n=250,99×1,11×n=30
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360196,18 zile113,6 zilen=22281,85 zile75,18 zilen=27
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360481,76 zile82,54 zilen=21200,58 zile83,85 zilen=26
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați263.010 lei390.593 lein=22301.735 lei301.735 lein=27

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
11.572.427
Rezultat net
-2.926.956
Angajați
44
Datorii
26.817.723
Active imobilizate
1.830.174
Active circulante
23.574.057
Capitaluri proprii
-1.174.554
Venituri totale
11.401.857
Cheltuieli totale
14.328.813
Stocuri
15.486.563
Creanțe
6.306.385
Casă și conturi la bănci
1.781.109
Cheltuieli în avans
241.889
Venituri în avans
2.951
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
994.180
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
13.879.831
Rezultat net
0
Angajați
46
Datorii
20.906.727
Active imobilizate
1.663.534
Active circulante
20.783.478
Capitaluri proprii
1.752.402
Venituri totale
16.171.245
Cheltuieli totale
15.911.166
Stocuri
7.733.398
Creanțe
10.866.797
Casă și conturi la bănci
2.183.283
Cheltuieli în avans
216.839
Venituri în avans
4.722
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
994.180
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.205.306
Rezultat net
0
Angajați
36
Datorii
5.753.222
Active imobilizate
257.240
Active circulante
6.031.318
Capitaluri proprii
548.826
Venituri totale
8.986.706
Cheltuieli totale
8.589.124
Stocuri
4.248.308
Creanțe
726.705
Casă și conturi la bănci
1.056.305
Cheltuieli în avans
15.618
Venituri în avans
2.128
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.722.290
Rezultat net
0
Angajați
3
Datorii
1.074.333
Active imobilizate
263.816
Active circulante
1.536.006
Capitaluri proprii
722.724
Venituri totale
6.876.521
Cheltuieli totale
6.508.356
Stocuri
364.762
Creanțe
1.054.311
Casă și conturi la bănci
116.933
Cheltuieli în avans
2.201
Venituri în avans
4.966
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
195.836
Rezultat net
38.324
Angajați
1
Datorii
96.574
Active imobilizate
130.582
Active circulante
369.626
Capitaluri proprii
403.930
Venituri totale
240.608
Cheltuieli totale
200.637
Stocuri
95.141
Creanțe
246.598
Casă și conturi la bănci
27.887
Cheltuieli în avans
296
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
637.048
Rezultat net
166.627
Angajați
1
Datorii
147.008
Active imobilizate
21.257
Active circulante
518.958
Capitaluri proprii
393.207
Venituri totale
640.341
Cheltuieli totale
465.796
Stocuri
122.786
Creanțe
259.038
Casă și conturi la bănci
137.134
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

100/ 100Atenție foarte ridicată
6semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Procedură sau stare de insolvență în registru

insolvență

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-09-14. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Obligații fiscale restante publicate

471.367 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-04
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCinsolvență2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăÎnregistrări publicate2026-10-04
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 4 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2024-07-17Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Procedură sau stare de insolvență în registru

insolvență

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-09-14. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Obligații fiscale restante publicate

471.367 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-04
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiStări de insolvențăInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2016-08-18 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-04 · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat161.742 lei1.974 lei163.716 lei163.716 lei0 lei
Asigurări sociale226.927 lei2.872 lei229.799 lei229.799 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate77.215 lei637 lei77.852 lei77.852 lei0 lei

Observație ANAF: Insolventa

Proceduri de insolvență publicate

Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-04.

Procedura insolvenței1569/120/2026 · Tribunalul Dâmboviţa Secția a II-a Civilă, de Contencios Administrativ și Fiscal

Deschisă la 11/06/2026

1 dosar de insolvență

1569/120/2026 Tribunalul Dâmboviţa Secția a II-a Civilă, de Contencios Administrativ și Fiscal

Deschidere: 11.06.2026

Practician în insolvență: TĂNASĂ ŞI ASOCIAŢII SPRL · office@tanasasiasociatii.ro

14 publicări în BPI

Conclusion

11/06/2026 · BPI 23 476 din 25/09/2026

Communication

23/09/2026 · BPI 23 476 din 25/09/2026

Debt record

18/09/2026 · BPI 23 020 din 22/09/2026

Debt record

03/09/2026 · BPI 21 680 din 04/09/2026

Other procedural documents - courts/practitioners

17/08/2026 · BPI 20 513 din 18/08/2026

Debt record

14/08/2026 · BPI 20 404 din 17/08/2026

Other procedural documents - courts/practitioners

13/08/2026 · BPI 20 312 din 13/08/2026

Debt record

12/08/2026 · BPI 20 257 din 13/08/2026

Report 1

06/08/2026 · BPI 19 916 din 06/08/2026

Report

22/07/2026 · BPI 19 040 din 23/07/2026

Notification 760

01/07/2026 · BPI 17 418 din 02/07/2026

Report 761

01/07/2026 · BPI 17 418 din 02/07/2026

Other procedural documents - courts/practitioners

23/06/2026 · BPI 16 698 din 24/06/2026

Notification 732

15/06/2026 · BPI 16 185 din 18/06/2026

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

2 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
36434264
Număr de înregistrare
J2016000857159
Înmatriculare
18 august 2016
EUID
ROONRC.J2016000857159
Formă juridică
SRL
Sediu social
ION GHICA 1 5A Municipiul Târgovişte Dâmboviţa · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str ION GHICA 1 Târgovişte DÂMBOVIŢA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
18 august 2016
Înregistrare fiscală
11 mai 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MUNTEANU ALEXANDRU
administrator judiciar
TĂNASĂ ŞI ASOCIAŢII SPRL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
WORLD MACHINERY WORKS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 18.08.2016
Înregistrare fiscală
18 august 2016
Număr registrul comerțului
J2016000857159
Cod CAEN
2841
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. ION GHICA, NR.1, BL.5A, AP.23
Cod poștal fiscal
130121
Strada sediului
Str. Ion Ghica
Numărul sediului
1
Localitatea sediului
Mun. Târgovişte
Județul sediului
DÂMBOVIŢA
Codul poștal al sediului
130121
Strada domiciliului fiscal
Str. Ion Ghica
Numărul domiciliului fiscal
1
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Târgovişte
Județul domiciliului fiscal
DÂMBOVIŢA
Cod poștal domiciliu fiscal
130121

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
21 mai 2018
TVA până la
14 septembrie 2026
Anulare operată la
21 septembrie 2026
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
21 mai 2018
TVA la încasare până la
1 noiembrie 2022
Actualizare TVA la încasare
5 octombrie 2022
Publicare TVA la încasare
6 octombrie 2022
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
14 septembrie 2026
Publicarea deciziei
14 septembrie 2026

Achiziții publice

Explorează toate (2) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Comuna Branesti (Primaria Branesti)1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi relația

Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)2 din 2 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

17 iulie 2024Achiziție directă

Piatra concasata 25-63

Autoritate: Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti

CPV 14210000-6 — Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 14210000-6

Vezi detaliile atribuirii →
3.325 leiValoare publicată
26 februarie 2024Achiziție directă

Piatra concasata

Autoritate: Comuna Branesti (Primaria Branesti)

CPV 14210000-6 — Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 14210000-6

Vezi detaliile atribuirii →
3.780 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

72 activități autorizate

CAEN 2553 Rev. 3Operațiuni de mecanică generală

CAEN 2841 Rev. 3Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului

CAEN 2842 Rev. 3Fabricarea altor mașini-unelte n.c.a.

CAEN 2899 Rev. 3Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.

CAEN 3311 Rev. 3Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal

CAEN 3312 Rev. 3Repararea și întreținerea mașinilor

CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4662 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte

CAEN 4663 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4781 Rev. 3Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5320 Rev. 3Alte activități poștale și de curier

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

CAEN 7731 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 8110 Rev. 3Activități de servicii suport combinate

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

CAEN 8130 Rev. 3Activități de întreținere peisagistică

CAEN 8292 Rev. 3Activități de ambalare

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-04Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul DâmboviţaMunicipiul TârgovişteCAEN 2841
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI