Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/X-TREM TRUCK S.R.L.

X-TREM TRUCK S.R.L.

CUI 42578159 · SRL· Sat Frumuşeni, Comuna Frumuşeni

întrerupere temporară de activitateONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăîntrerupere temporară de activitateVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

X-TREM TRUCK S.R.L. are sediul în Sat Frumuşeni, Comuna Frumuşeni. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au scăzut-22,3%

Datoriile raportate sunt 463 lei în 2025, față de 596 lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
72/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 68.9802021: 115.9292022: 4.425
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2020: 6.2702021: -37.7742022: -7.4892023: 39.0332024: 02025: 0
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 22021: 2
Capitaluri proprii 2025240 lei+0% față de anul anterior2020: 6.4702021: -31.3042022: -38.7942023: 2402024: 2402025: 240
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate058 K116 K2020: 69 K lei69 K20202021: 115,9 K lei115,9 K20212022: 4,4 K lei4,4 K2022—2023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-169,2%-80,1%9,1%Mediana sectorului (2025): 3,7% · n=304902020: 9,1%9,1%20202021: -32,6%-32,6%20212022: -169,2%-169,2%2022202320242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii240 lei+0% față de anul anterior
Datorii463 lei-22,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri———Fără an comparabil
Rezultat net39 K lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii240 lei240 lei240 lei+0% față de anul anterior
Datorii596 lei596 lei463 lei-22,3% față de anul anterior
Creanțe456 lei456 lei456 lei+0% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%26,7%n=25.1550%21,3%n=26.850
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,52×0,8×n=37.8801,4×0,83×n=40.996

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
463
Active imobilizate
—
Active circulante
703
Capitaluri proprii
240
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
456
Casă și conturi la bănci
247
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
596
Active imobilizate
—
Active circulante
836
Capitaluri proprii
240
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
456
Casă și conturi la bănci
380
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
39.033
Angajați
—
Datorii
596
Active imobilizate
—
Active circulante
836
Capitaluri proprii
240
Venituri totale
39.033
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
456
Casă și conturi la bănci
380
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.425
Rezultat net
-7.489
Angajați
—
Datorii
39.630
Active imobilizate
—
Active circulante
836
Capitaluri proprii
-38.794
Venituri totale
4.425
Cheltuieli totale
11.781
Stocuri
—
Creanțe
456
Casă și conturi la bănci
380
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
115.929
Rezultat net
-37.774
Angajați
2
Datorii
51.505
Active imobilizate
—
Active circulante
20.201
Capitaluri proprii
-31.304
Venituri totale
115.945
Cheltuieli totale
150.233
Stocuri
—
Creanțe
14.948
Casă și conturi la bănci
5.253
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
68.980
Rezultat net
6.270
Angajați
2
Datorii
21.042
Active imobilizate
—
Active circulante
27.512
Capitaluri proprii
6.470
Venituri totale
68.980
Cheltuieli totale
61.495
Stocuri
—
Creanțe
4.078
Casă și conturi la bănci
23.434
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

72/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2023-01-17. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2022-12-14

Starea verificărilor

ONRCîntrerupere temporară de activitate2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2023-01-17. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2022-12-14
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-12-14 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
42578159
Număr de înregistrare
J2/550/2020
Înmatriculare
3 iunie 2020
EUID
ROONRC.J2/550/2020
Formă juridică
SRL
Sediu social
FRUMUŞENI 389 Sat Frumuşeni, Comuna Frumuşeni Arad · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
FRUMUŞENI 389 Frumuşeni ARAD · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
SUSPENDARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
14 decembrie 2022
Înregistrare fiscală
30 august 2023
Telefon
0725351224 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
RUS IOAN-CLAUDIU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
X-TREM TRUCK S.R.L.
Stare de înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 14.12.2022
Înregistrare fiscală
4 iunie 2020
Număr registrul comerțului
J02/550/2020
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad

Contact și adrese

Telefon
0725351224 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ARAD, SAT FRUMUŞENI COM. FRUMUŞENI, FRUMUŞENI, NR.389
Cod poștal fiscal
317122
Strada sediului
FRUMUŞENI
Numărul sediului
389
Localitatea sediului
Sat Frumuşeni Com. Frumuşeni
Județul sediului
ARAD
Codul poștal al sediului
317122
Strada domiciliului fiscal
FRUMUŞENI
Numărul domiciliului fiscal
389
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Frumuşeni Com. Frumuşeni
Județul domiciliului fiscal
ARAD
Cod poștal domiciliu fiscal
317122

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
9 iulie 2020
TVA până la
31 decembrie 2022
Anulare operată la
16 ianuarie 2023
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
17 ianuarie 2023
Publicarea deciziei
27 ianuarie 2023

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul AradSat Frumuşeni, Comuna FrumuşeniCAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI