Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/YUKSEK INTERNATIONAL TRANSPORT SRL

YUKSEK INTERNATIONAL TRANSPORT SRL

CUI 18371028 · SRL· Oraş Voluntari· Transporturi rutiere de mărfuri

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Pierdere netă raportată.

YUKSEK INTERNATIONAL TRANSPORT SRL are sediul în Oraş Voluntari și raportează activitatea transporturi rutiere de mărfuri. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2023.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-100%

Cifra de afaceri raportată pentru 2023 este 0 lei, față de 4,2 K lei în 2022.

Bilanț 2023
Datoriile au crescut+0%

Datoriile raportate sunt 7,9 mil. lei în 2023, față de 7,9 mil. lei în 2022. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2023

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
96/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20230 lei-100% față de anul anterior2020: 493.8202021: 120.0192022: 4.2022023: 0
Rezultat net 2023-87 lei+99,7% față de anul anterior2020: 02021: -65.9032022: -25.9362023: -87
Angajați 2023—Fără an comparabil2020: 42021: 2
Capitaluri proprii 2023-4,6 mil. lei-0% față de anul anterior2020: -4.552.7542021: -4.618.6562022: -4.644.5922023: -4.644.679
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0247 K494 K2020: 493,8 K lei493,8 K20202021: 120 K lei120 K20212022: 4,2 K lei4,2 K20222023: 0 lei02023

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-617,2%-308,1%1%Mediana sectorului (2023): 0% · n=37662020: 0%0%20202021: -54,9%-54,9%20212022: -617,2%-617,2%20222023

Cifra de afaceri: -100% față de anul anterior. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2023 comparat cu 2022
Capitaluri proprii-4,6 mil. lei-0% față de anul anterior
Datorii7,9 mil. lei+0% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202120222023Ultima variație
Cifră de afaceri120 K lei4,2 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Rezultat net-65,9 K lei-25,9 K lei-87 lei+99,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii-4,6 mil. lei-4,6 mil. lei-4,6 mil. lei-0% față de anul anterior
Datorii7,9 mil. lei7,9 mil. lei7,9 mil. lei+0% față de anul anterior
Creanțe2,9 mil. lei2,9 mil. lei2,9 mil. lei+0% față de anul anterior
Angajați2——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2023Sector 2023Firma 2022Sector 2022
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—0%n=3.766-617,2%0%n=3.562
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-143%35,6%n=3.798-143%35,7%n=3.594
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)242,8%64,7%n=3.798242,7%64,9%n=3.594
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)9,4%43,5%n=3.7989,4%41,2%n=3.594
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-0%0%n=3.776-0,8%0%n=3.573
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,37×0,83×n=4.3110,37×0,87×n=4.003
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—70,22 zilen=3.705250.294,93 zile67,15 zilen=3.480
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—3,69 zilen=2.5811.418,07 zile3,52 zilen=2.431

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-87
Angajați
—
Datorii
7.883.631
Active imobilizate
305.360
Active circulante
2.942.259
Capitaluri proprii
-4.644.679
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
87
Stocuri
16.552
Creanțe
2.921.506
Casă și conturi la bănci
4.201
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
8.667
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
20.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.202
Rezultat net
-25.936
Angajați
—
Datorii
7.883.630
Active imobilizate
305.359
Active circulante
2.942.346
Capitaluri proprii
-4.644.592
Venituri totale
4.202
Cheltuieli totale
30.012
Stocuri
16.552
Creanțe
2.921.498
Casă și conturi la bănci
4.296
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
8.667
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
20.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
120.019
Rezultat net
-65.903
Angajați
2
Datorii
7.890.630
Active imobilizate
335.228
Active circulante
2.945.413
Capitaluri proprii
-4.618.656
Venituri totale
120.019
Cheltuieli totale
185.922
Stocuri
16.552
Creanțe
2.922.410
Casă și conturi la bănci
6.451
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
8.667
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
20.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
493.820
Rezultat net
0
Angajați
4
Datorii
8.159.802
Active imobilizate
446.704
Active circulante
3.169.011
Capitaluri proprii
-4.552.754
Venituri totale
493.850
Cheltuieli totale
415.650
Stocuri
38.784
Creanțe
2.827.694
Casă și conturi la bănci
302.533
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
8.667
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
20.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

96/ 100Atenție foarte ridicată
5semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2023-04-25. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2023 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2023
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2023
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2022.

Ministerul Finanțelor · 2023

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-06

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2025-07-27Sursa bilanțului 2023Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2023-04-25. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2023 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2023
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2023
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2022.

Ministerul Finanțelor · 2023
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2023.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.

Istoric publicat

Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.

EdițieTotalBuget de statAsigurări socialeȘomajSănătateContestat
2016-03-3159.391 lei59.255 lei94 lei4 lei38 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-05–2026-10-06 · verificat 2026-10-06.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
18371028
Număr de înregistrare
J23/233/2006
Înmatriculare
10 februarie 2006
EUID
ROONRC.J23/233/2006
Formă juridică
SRL
Sediu social
ION SION 51 Oraş Voluntari Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
YUKSEK AYHAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
YUKSEK INTERNATIONAL TRANSPORT SRL
Stare de înregistrare
RADIERE din data 15.12.2025
Înregistrare fiscală
10 februarie 2006
Număr registrul comerțului
J23/233/2006
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Contact și adrese

Telefon
0721985735 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. ION SION, NR.51
Cod poștal fiscal
77190
Strada sediului
Str. Ion Sion
Numărul sediului
51
Localitatea sediului
Orş. Voluntari
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77190
Strada domiciliului fiscal
Str. Ion Sion
Numărul domiciliului fiscal
51
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Voluntari
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77190

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
14 februarie 2006
TVA până la
25 aprilie 2023
Anulare operată la
16 mai 2023
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
25 aprilie 2023
Publicarea deciziei
25 aprilie 2023
Radiere
15 decembrie 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 4631 Rev. 2Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2023.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20232025-07-27—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-06Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovOraş VoluntariCAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI