Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/YUPI KIDS TIME S.R.L.

YUPI KIDS TIME S.R.L.

CUI 46317911 · SRL· Municipiul Baia Mare

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

YUPI KIDS TIME S.R.L. are sediul în Municipiul Baia Mare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+54%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 73,6 K lei, față de 47,8 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut15,6%

Marja netă calculată este 15,6% în 2025, față de -211,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+96,3%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202573,6 K lei+54% față de anul anterior2022: 74.2772023: 236.1292024: 47.7822025: 73.563
Rezultat net 202511,5 K lei+111,4% față de anul anterior2022: 6462023: 5952024: -101.0092025: 11.487
Angajați 20252-60% față de anul anterior2022: 52023: 52024: 52025: 2
Capitaluri proprii 2025-88,1 K lei+11,5% față de anul anterior2022: 8462023: 1.4412024: -99.5682025: -88.081
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0118 K236 K2022: 74,3 K lei74,3 K20222023: 236,1 K lei236,1 K20232024: 47,8 K lei47,8 K20242025: 73,6 K lei73,6 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-211,4%-97,9%15,6%Mediana sectorului (2025): 5,2% · n=43282022: 0,9%0,9%20222023: 0,3%0,3%20232024: -211,4%-211,4%20242025: 15,6%15,6%2025

Cifra de afaceri: +54% față de anul anterior. Marja netă: 15,6%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-88,1 K lei+11,5% față de anul anterior
Datorii152,3 K lei+11,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri236,1 K lei47,8 K lei73,6 K lei+54% față de anul anterior
Rezultat net595 lei-101 K lei11,5 K lei+111,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,4 K lei-99,6 K lei-88,1 K lei+11,5% față de anul anterior
Datorii95,7 K lei136,7 K lei152,3 K lei+11,4% față de anul anterior
Creanțe47,7 K lei32,3 K lei63,5 K lei+96,3% față de anul anterior
Angajați552-60% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri15,6%5,2%n=4.328-211,4%5,2%n=4.601
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-50,4%8,3%n=3.905-48,7%15,6%n=4.023
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)87,2%72,4%n=3.90566,9%67,6%n=4.023
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)63,2%41,6%n=3.90581,8%42,7%n=4.023
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)6,6%0%n=3.904-49,4%0%n=4.021
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,42×0,72×n=5.9240,27×0,71×n=6.053
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360310,63 zile47,34 zilen=3.688243,57 zile46,55 zilen=3.802
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600 zile20,88 zilen=2.280—23,36 zilen=2.325
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați36.782 lei134.906 lein=2.6579.556 lei124.404 lein=2.970

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
73.563
Rezultat net
11.487
Angajați
2
Datorii
152.321
Active imobilizate
110.500
Active circulante
64.240
Capitaluri proprii
-88.081
Venituri totale
139.627
Cheltuieli totale
127.404
Stocuri
0
Creanțe
63.475
Casă și conturi la bănci
765
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
110.500
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
47.782
Rezultat net
-101.009
Angajați
5
Datorii
136.703
Active imobilizate
167.334
Active circulante
37.134
Capitaluri proprii
-99.568
Venituri totale
109.115
Cheltuieli totale
209.645
Stocuri
—
Creanțe
32.328
Casă și conturi la bănci
4.806
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
167.333
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
236.129
Rezultat net
595
Angajați
5
Datorii
95.743
Active imobilizate
229.003
Active circulante
94.450
Capitaluri proprii
1.441
Venituri totale
290.462
Cheltuieli totale
288.917
Stocuri
—
Creanțe
47.744
Casă și conturi la bănci
46.706
Cheltuieli în avans
2.398
Venituri în avans
228.667
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
74.277
Rezultat net
646
Angajați
5
Datorii
150.731
Active imobilizate
28.061
Active circulante
533.887
Capitaluri proprii
846
Venituri totale
75.777
Cheltuieli totale
75.106
Stocuri
29.971
Creanțe
182.154
Casă și conturi la bănci
321.762
Cheltuieli în avans
723
Venituri în avans
411.094
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-06-17 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
46317911
Număr de înregistrare
J2022001085240
Înmatriculare
17 iunie 2022
EUID
ROONRC.J2022001085240
Formă juridică
SRL
Sediu social
TRAIAN 19 Municipiul Baia Mare Maramureş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Bld TRAIAN 19 Baia Mare MARAMUREŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
17 iunie 2022
Înregistrare fiscală
26 ianuarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MEISAROȘ EMANUELA-RAHELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
YUPI KIDS TIME S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 17.06.2022
Înregistrare fiscală
17 iunie 2022
Număr registrul comerțului
J24/1085/2022
Cod CAEN
9329
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. TRAIAN, NR.19, SPAŢIU COMERCIAL 2, ET.1E
Cod poștal fiscal
430261
Strada sediului
Bld. Traian
Numărul sediului
19
Localitatea sediului
Mun. Baia Mare
Județul sediului
MARAMUREŞ
Codul poștal al sediului
430261
Detalii sediu
spaţiu comercial 2
Strada domiciliului fiscal
Bld. Traian
Numărul domiciliului fiscal
19
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Baia Mare
Județul domiciliului fiscal
MARAMUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
430261
Detalii domiciliu fiscal
spaţiu comercial 2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 august 2022
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

13 activități autorizate

CAEN 6020 Rev. 3Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video

CAEN 6039 Rev. 3Activități de distribuție a altor conținuturi

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7820 Rev. 3Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

CAEN 8425 Rev. 3Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora

CAEN 9311 Rev. 3Activități ale bazelor sportive

CAEN 9312 Rev. 3Activități ale cluburilor sportive

CAEN 9319 Rev. 3Alte activități sportive n.c.a

CAEN 9321 Rev. 3Activități ale parcurilor tematice și de distracții

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MaramureşMunicipiul Baia MareCAEN 9329
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI